Як подивитися планування квартири.

Капітальний ремонт, обмін або покупка квартири - всі ці важливі операції з нерухомістю вимагають точних відомостей про планування. Існує декілька джерел, з яких ви зможете отримати дану інформацію.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - звернення в БТІ.
Інструкція
1
Якщо вам знадобилися відомості про планування власної квартири , ви можете отримати їх з двох джерел. Перш за все, це технічна документація на житло. Інформація про метраж і точний план квартири , як правило, додаються до пакету документів кожного власника. Якщо такі дані ви не знайшли, зверніться в БТІ (бюро технічної інвентаризації). В цій установі ви зможете не тільки подивитися докладну планування своєї квартири , а й узгодити всі необхідні дії, пов'язані з її зміною.
2
При покупці нової квартири зверніться за відомостями про планування або до продавця, або до фірми-забудовника. Придбання вторинного житла, як правило, відбувається через ріелтерські компанії, які завжди розташовують докладними планами продаваних об'єктів нерухомості. Але якщо ви купуєте квартиру безпосередньо у забудовника, завдання спрощується ще більше. Будь-яка велика будівельна компанія має сьогодні корпоративний сайт, на якому ви зможете вивчити не тільки планування квартири , а й подивитися демо-версії дизайну вашого нового житла.
3
Для отримання загальних відомостей про плануваннях зверніться до одного з безкоштовних інтернет ресурсів. Найвідоміші з них - www.tipdoma.com, www.realto.ru. На даних сайтах вам буде необхідно ввести максимально докладну інформацію про будинок (поверховість, матеріал, рік побудови, регіон) і після цього ви зможете ознайомитися з пропонованими варіантами планувань. Чим точніше будуть вказані вами параметри, тим більше ймовірності знайти характеристики необхідної вам квартири .
Корисна порада
При купівлі вторинного житла обов'язково складіть заново схему планування квартири. Якщо попередні власники житла здійснювали самостійно навіть незначну перепланування, прикладений до документів варіант може бути неактуальний.