Як встановити ультразвуковий датчик парковки.

Датчики парковки врізаються в передній або задній бампера і служать для полегшення руху заднім ходом або вчинення різних маневрів. При виборі паркувального радара зверніть увагу на фірму-виробника. Краще, якщо це буде відомий бренд (ParkMaster, Sho-me), який зроблений якісно і не буде давати збоїв у роботі.
Вам знадобиться
  • - дриль;
  • - викрутка хрестова;
  • - ізолента;
  • - скотч двосторонній;
  • - тестер;
  • - рулетка.
Інструкція
1
Придбайте набір парктроника. Датчики , які врізаються в бампер, бувають двох кольорів - сріблясті і чорні. Якщо бампер вашої машини іншого кольору, встановіть чорні датчики, які потім можна пофарбувати фарбою з пульверизатора. Комплекти для установки бувають з 4 або 8 датчиками. Для установки датчиків тільки на задній бампер, виберіть комплект з 4 датчиків.
2
На бампері відзначте лінію установки датчиків. Скористайтеся рулеткою і відміряйте по краях по 15 см. Від цієї позначки відміряйте рівну відстань для датчиків. Від землі відміряйте відстань у 55-65 см до намічених ліній. Лінія перетину і буде місцем, де вам треба висвердлити отвори.
3
В отримані отвори вставте і закріпіть датчики, проводи простягніть в багажник через гумову заглушку. У разі її відсутності просвердлите невеликий отвір в багажнику.
4
Встановіть блок управління в багажнику. Краще прикріпити його двостороннім скотчем збоку на металеву поверхню. Підключіть живлення блоку, приєднавши червоний дріт на лампу підсвічування заднього ходу, а чорний - на масу.
5
У салоні автомобіля встановіть монітор. Монітори бувають різних модифікацій: овальні, прямокутні, вбудовані в дзеркало заднього виду. Встановіть монітор в центрі торпедо у скла і закріпіть за допомогою двостороннього скотча.
6
Проводи від монітора простягніть вниз через торпедо, по бічних стійок і порогу (попередньо їх розібравши). При необхідності дроти можна наростити.
7
Під торпедою в районі педалей знайдіть джгут штатних проводів автомобіля. Вам потрібні дроти, що відповідають за педаль гальма і запалювання. Для їх пошуку скористайтеся тестером. До знайденим проводам наростите додаткові дроти і протягніть їх в багажник по розібраному порогу. Підключіть їх до блоку парктроника відповідно до схеми.