Як визначити розмір рукавиць.

Люди так звикли до існування рукавиць , що часом не усвідомлюють, наскільки важливий предмет, який зігріває їм руки. Крім того, що вони можуть ефектно поєднуватися з іншими предметами зимового одягу, підкреслюючи вашу індивідуальність, вони повинні бути зручними. Для цього слід чітко визначити їх розмір.
Вам знадобиться
  • Сантиметрова стрічка.
Інструкція
1
Зверніть увагу на те, що в сучасній моді високо цінується рукоділля і ручне в'язання. Популярні батік, рельєфне і жаккардовое в'язання, тонкі ажурні накидки, виконані у техніках народної творчості та етнічних мотивах. Не є винятком і рукавиці, займаючи в зимових колекціях іменитих кутюр'є головні позиції.
2
Пориньте в історію виникнення цього предмета і, можливо, ви будете ставитися до них по-іншому. Виявляється, рукавиці існують на Русі з XIII століття. Називалися вони по-різному: і рукавички, і рукавкі, і мохнатки. Носити їх почали селяни, щоб було зручніше працювати. Як правило, жіночі рукавиці в'язали кольоровими і візерунчастими, а чоловічі - більш лаконічними, частіше однотонними.
3
Надягали рукавиці шарами по кілька пар одночасно: спочатку в'язані гачком (ісподочкі), потім хутряні (мохнатки), при цьому хутро знаходився зовні. Для численних ручних робіт на ісподочкі надягали полотняні або шкіряні рукавиці. Використовували також рукавиці, пов'язані з кінського волоса. Святковим варіантом вважалися рукавиці з яскравим малюнком або орнаментом.
4
Цікаво, що слідом за селянами цей предмет гардероба з'явився у знатних осіб. Далекі від ручної праці на морозі, вони використовували довгі рукави, підбиті зсередини хутром. Але селянські рукавиці припали боярам до душі. Правда на їх ісподочках часто красувалися дорогі прикраси, вишивки та орнаменти.
5
Зараз рукавиці в'яжуть різної товщини, вживаючи натуральну шерсть тварин, прикрашаючи їх замшею, вишивкою, стразами, різними пряжками і т.д. Вони являють собою необхідний зимовий аксесуар і чудово поєднуються з теплим одягом, доповнюючи в'язані шапочки, шарфи, взуття.
6
Вірно визначте розмір рукавиць . В іншому випадку ви будете відчувати дискомфорт, і вони не стануть тим теплим дивом, якого так не вистачає в холодну морозну погоду. Для цього вам знадобиться сантиметрова стрічка.
7
Виміряйте обхват долоні в найширшій її частині. Як правило, цей простір середній частині долоні під чотирма пальцями і над великим пальцем, якщо орієнтуватися з боку зап'ястя. Потім розділіть отримане значення навпіл. Так, при ширині долоні в 18 см ваш розмір - 9.
8
Врахуйте, що при в'язанні рукавиць , як правило, використовуються і додаткові виміри, такі як: довжина пальців, розташування і товщина великого пальця, обхват зап'ястя при різній довжині манжети. Всі ці мірки допомагають зв'язати більш комфортні рукавиці, що враховують індивідуальне будова рук.