Як знайти код на картинці.

Код зображення, поміщеного на певний сайт, легко дізнатися за допомогою функцій звичайного браузера. У деяких випадках код картинки може бути прихований від інших користувачів.
Інструкція
1
Для того щоб знайти код картинки, відкрийте містить її сторінку в вашому веб-браузері і клацніть по ній правою кнопкою миші. Після цього знайдіть в контекстному меню «Копіювати адресу зображення». У браузері Internet Explorer вам необхідно для цього спочатку вибрати властивості елемента, після чого в який з'явився невеликому вікні переглянути або скопіювати його адресу. Зверніть увагу, що сторінка не повинна на цей момент перебувати в автономному режимі використання.
2
Для того щоб вставити зображення на який-небудь сайт, скопіюйте його код і вставте між тегів, підтримуваних ресурсом. Зверніть увагу, якщо ви використовуєте даний метод для додавання картинки в підпис на сайті або форумі, вам необхідно ознайомитися з правилами користування ресурсом. Також багато з них автоматично не відображають зображення розміру більше зазначеного в правилах.
3
Якщо ви не можете переглянути адресу зображення, розташованого на якомусь сайті в інтернеті через те, в якому вигляді виконано меню перегляду, спробуйте відкрити зображення в новій вкладці або вікні, двічі клацнувши по ній мишею натиснувши на неї коліщатком миші в режимі попереднього.
4
Якщо ви хочете розмістити де-небудь посилання на дане зображення, код якого не можете переглянути, завантажте його самостійно на один з ресурсів інтернету. Для цього збережіть зображення з меню сайту, якщо це можливо. Якщо така функція відсутня, просто збережіть веб-сторінку і в її папці знайдіть дане зображення.
5
Помістіть його на один із спеціальних ресурсів, існуючих для роботи із завантаженими зображеннями, наприклад, http://www.radikal.ru/і скопіюйте посилання на зображення на сторінці, яка з'явиться після того, як картинка збережеться на сервері .
Зверніть увагу
Зверніть увагу, що код зображення доступний не завжди.
У наші дні електронні авіаквитки практично «вижили» класичні паперові. Це зручно, оскільки електронний квиток можна придбати, не виходячи з дому, його неможливо втратити, нарешті, його не потрібно мати з собою при реєстрації - достатньо паспорта, на який оформлений цей квиток. Однак, вирушаючи у подорож, все ж має сенс роздрукувати і взяти з собою бланк електронного квитка, оскільки в ньому міститься безліч корисної інформації.
Інструкція
1
Ключові елементи електронного квитка наступні: 1. Ім'я пасажира. У цій графі вказано ім'я того пасажира, на якого оформлений даний квиток. Ім'я пасажира вказується латиницею, навіть якщо ви подорожуєте по Росії.
2
2. Авіакомпанія, на яку виписаний квиток.
3
3. Назва та місцезнаходження (назва міста і кодове позначення країни) агентства, яке виписало квиток. Якщо ви купували квиток безпосередньо у авіакомпанії, буде вказано назву та місцезнаходження авіакомпанії.
4
4. Код броні, на підставі якої був виписаний квиток. Також поруч з кодом броні або під ним може бути вказаний номер безпосередньо електронного квитка.
5
5. Номер паспорта пасажира. Зверніть увагу, що не всі авіакомпанії вказують ці дані на бланку електронного квитка.
6
6. Дата народження пасажира. Те ж зауваження стосується і цього пункту.
7
7. Дата виписки квитка. Ця інформація може бути вказана і в іншому місці, наприклад, в самому верху електронного квитка.
8
8. Місто вильоту (FROM) та місто прибуття (TO). Поруч з назвою міста, як правило, вказується назва аеропорту і термінал, якщо у аеропорту їх декілька.
9
9. Номер рейсу. Як правило, номер рейсу складається з кодового позначення авіакомпанії і цифрового позначення рейсу.
10
10. Клас бронювання. Звичайні кодові позначення класів бронювання наступні: F, P, A - перший клас; J, C, D, I, Z - бізнес клас; W, S, Y, B, H, K, L, M, N, Q, T, V, X - економічний клас.
11
11. Дата і час вильоту. Також тут може вказуватися дата прильоту. Майте на увазі, що час вильоту та прильоту на авіаквитку завжди вказується місцевий - це необхідно знати, щоб по необережності не пропустити свій літак.
12
12. Норма безкоштовного провозу багажу. Дана інформація на електронному авіаквитку вказується не завжди, тому має сенс перевірити норми провозу безкоштовного багажу на сайті авіакомпанії або через довідкову службу авіакомпанії. Зверніть увагу, що норми провозу безкоштовного багажу у різних авіакомпаній можуть відрізнятися.
13
13. Детальний розрахунок по пунктах, з яких складається вартість квитка (FARE - тариф, TAX - різні збори: паливні, збори аеропорту і так далі).
14
14. Підсумкова вартість авіаквитка. Ця сума, так само як і цифри в пункті 13, вказується в тій валюті, в якій розраховувалася вартість квитка на сайті авіакомпанії.
15
15. Розмір тарифу в рублях. Даний пункт присутній не на всіх електронних квитках; зокрема, якщо ви набували квиток у іноземній авіакомпанії, його вартість в рублях вам надана не буде.
16
Нарешті, під усіма цими інформаційними пунктами перебуває абзац з нотатками, як правило, містять різного роду попередження, наприклад, як на картинці, попередження про те, що норми провозу багажу у різних авіакомпаній можуть бути різними.