Як в'язати стовпчик з накидом. обв'язка виробів гачком.

Уміння в'язати стовпчик з накидом відкриває перед рукодельницами безмежні можливості в цьому занятті. В'язання такою технікою може стати основним способом виготовлення вашого виробу. Іспльзуя стовпчик і з накидом, можна пов'язати і кофточку, і спідничку, і навіть оригінальний купальник. Вчіться, надихайтеся, створюйте!
Вам знадобиться
  • - нитки
  • - гачок (№ залежно від товщини ниток)
Інструкція
1
Щоб навчитися в'язати стовпчик з накидом, набираємо довільну кількість повітряних петель. Плюс три петлі для підйому. Наприклад, 10 + 3.
2
Робимо накид. Вводимо гачок у четверту петлю скраю.
3
протягати нитку через цю петлю. Тепер на гачку знаходиться 3 петлі.
4
Разом пров'язуємо дві петлі.
5
Решта петлі також пров'язуємо разом. Вийшов перший стовпчик з накидом.
6
Продовжуємо в'язання аналогічно: робимо накид, вводимо гачок в сусідню від останнього стовпчик а петлю, протягаємо нитка, пров'язуємо по черзі по дві петлі сразу.Когда перший ряд пров'язаний, знову набираємо 3 повітряні петлі для підйому і продовжуємо в'язати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pTYlwKZ-JBg
Зверніть увагу
Щоб стовпчики були рівними, а виріб мав акуратний вигляд, необхідно накид робити завжди однаковий, а також стежити за розміром петель при проштовхуванні нитки.
Корисна порада
Таким же чином в'яжуться стовпчики і з двома накідамі.Еслі при в'язанні вам буде потрібно збільшити кількість петель, щоб розширити виріб, можна ув'язувати в одну петлю кілька стовпчиків з накідом.Вязаніе стовпчиком з накидом значно прискорює процес виготовлення ізделій.Чтоби виріб виглядало цікавіше, можна в'язати нитками різних кольорів.
Рельєфний стовпчик з накидом - це один з базових елементів в'язання гачком, який обов'язково освоює будь-яка рукодільниця. За допомогою цієї простої, і в теж час ефектною петлі, виходять об'ємні Сорокатий. Деякі сполучення таких рельєфів навіть імітують петлі, пов'язані спицями. Це можливо завдяки лицьовим (або опуклим) і виворітні (увігнутим) різновидам стовпчиків.
Вам знадобиться
  • - гачок;
  • - нитка бавовняна або вовняна.
Інструкція
1
Почніть роботу з рельєфними стовпчиками з ланцюжка повітряних петель. Довжину і кількість ланок скоректуйте згідно викрійці майбутнього виробу.
2
Зробіть перший ряд з простих стовпчиків з накидом. Для цього в кінці повітряної ланцюга виконайте пару підйомних петель (це висота майбутнього стовпчика).
3
В'язання стовпчика починайте з накиду. Притримаєте накинуту робочу нитку пальцем, після чого введіть гачок в третю за рахунком петлю ланцюжка (петелька на самому гачку - провідна, в рахунок не йде). Захопіть нитку і тягніть її через ланка ланцюжка. На вашому гачку повинні утворитися ведуча петля, накид і нова петля.
4
Ще раз протягнете нитку - тепер через першу пару петельок. Повторіть захоплення нитки і протягніть її через що залишилася пару петель. Перед вами - стовпчик з одним накидом. Закінчите ряди за зразком. Вивяжіте три петлі для підйому майбутнього рельєфного стовпчика і поверніть роботу.
5
Накиньте нитку на стрижень гачка (накид). Далі робочий інструмент повинен увійти за другий стовпчик з накидом нижчого ряду. Зверніть увагу - стовпчик повинен лежати поверх гачка!
6
Зачепите нитку і витягніть петлю. Пров'яжіть її як простий стовпчик з накидом. Вийшов релеьфний, або лицьовій, стовпчик, який в посібниках з в'язання також називається опуклим.
7
В'яжіть з виворітного ряду увігнуті (виворітні) стовпчики. Для їх виконання також необхідно зробити три підйомні повітряні петлі. Після цього гачок вводиться під другий за рахунком стовпчик нижчого ряду
8
Продовжуйте виконувати ряд за зразком. Не забувайте далі чергувати лицьові стовпчики (на лицьовій стороні роботи) з виворітними (на її вивороті).
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GQnb9P7qDs4
Корисна порада
Поєднуючи лицьові і виворітні стовпчики, можна отримати найрізноманітніші Сорокатий. Прості чергування опуклих і увігнутих петель створюють так звану рельєфну гумку. Вона зовні схожа з еластичним полотном, пов'язаним спицями. Зазвичай візерунок, що включає ці рельєфні елементи, починається з підготовчого ряду простих стовпчиків.