Як додати базу mysql.

Основною функцією бази даних є зберігання і обробка інформації. SQL або Structured Query Language перекладається як «структурований мова запитів». Без баз даних неможливе нормальне функціонування сайтів, так як саме в них зберігається вся необхідна інформація для роботи движків форумів, інтернет-магазинів та інших мережевих ресурсів.
Інструкція
1
Щоб створити базу даних, ви повинні розташовувати хостингом з підтримкою php. Увійдіть в панель управління вашим ресурсом, знайдіть опцію «Управління базами даних». Можливо, у вас вона буде називатися якось інакше, тому шукайте рядка меню, пов'язані з базами даних.
2
Відкривши вікно управління базами даних, знайдіть кнопку «Нова база даних» («Створити базу даних» і т.п.). Введіть потрібне вам назву створюваної бази. Зверніть увагу на те, що в ім'я бази даних зазвичай вводять назву логіна її користувача. Наприклад, якщо логін користувача - elvin, а база даних призначена для роботи з форумом, то вона може називатися elvin_forum. Тут назва forum вводиться тільки для зручності, замість нього може бути будь-яке інше. Наприклад, elvin_data, elvin_db1 і т.д.
3
Тип бази вкажіть MySQL. Якщо треба створити для цієї бази додаткового користувача, відзначте відповідну опцію, вкажіть логін і пароль. Натисніть кнопку «Створити», буде створена база даних і аккаунт користувача. Ви можете додавати нових користувачів і призначати їм необхідні права - наприклад, можливість редагувати базу даних, оновлювати, видаляти файли і т.д. Для цього у налаштуваннях профілю користувача необхідно виставити відповідні галочки. Якщо користувач є адміністратором сайту, то можна просто поставити галочку біля рядка all - тобто дати всі права.
4
Для роботи з базами даних найчастіше використовують спеціальну програму - phpMyAdmin. З її допомогою можна адмініструвати бази даних віддалено, через звичайний браузер. Завдяки phpMyAdmin працювати з базами даних може навіть людина, досить погано розбирається в MySQL. До програмі існує докладна документація, що дозволяє легко розібратися у використанні даної програми. Російський переклад документації ви можете подивитися тут: http://php-myadmin.ru/doc/.