Як зайти на сайт за посиланням.

У кожного сайту в інтернеті є свій унікальний адресу. Це невелика посилання, що складається з англомовних букв і цифр. Довжина інтернет-адреси може бути від трьох символів.
Інструкція
1
Щоб зайти по посиланню на певний портал в інтернеті, потрібно знати адресу. Він вводиться в браузері. Це спеціальне програмне забезпечення, яке дозволяє користувачам переміщатися по сторінках сайтів. У режимі реального часу ви можете бачити всю інформацію. Відкрийте будь-який з наявних браузерів. Якщо у вас такого немає, завантажте з інсталяційного диска або з інтернету вподобану програму для інтернет-серфінгу.
2
інсталюєте на жорсткий диск одну програм-браузерів: Opera, Chrome, Mozilla, Internet Explorer. Намагайтеся встановлювати в системний локальний диск персонального комп'ютера. На робочому столі з'явиться ярлик, за допомогою якого можна запускати програму. Для цього натисніть на нього лівою клавішею миші двічі.
3
В адресному рядку введіть назву сайту , по посиланню якого вам потрібно перейти. Адреса виглядає приблизно так - "site.ru". У деяких випадках браузер автоматично приписує "http". Однак вам не потрібно вводити дану комбінацію, оскільки це не відіграє суттєвої ролі. Якщо ви не знаєте адресу сайту , то можна скористатися спеціальними пошуковими службами.
4
Для цього в адресному рядку введіть google.ru або yandex.ru. Це одні з популярних пошукових систем в інтернеті. Далі введіть пошуковий запит. Наприклад, «сайт музики» або «новітні технології». Система автоматично видасть вам результати. Пройдіть по одній з посилань для перегляду інформації. Якщо ви не знайшли те, що шукали, можете перейти за іншою адресою. Щоб браузер запам'ятав адресу сайту , натисніть кнопку «Додати в закладки» і підтвердіть вибір клавішею Enter.
5
Якщо вам на електронну скриньку прийшов лист і в ньому міститься посилання на сайт, то по ній також можна перейти. Для цього виділіть її та скопіюйте в адресний рядок браузера. Також можна натиснути лівою клавішею миші по виділеній області тексту посилання, і система автоматично вас переадресує на сайт. Аналогічно справа йде з посиланнями в текстових документах, наприклад, в документах, створених в програмі MS Word. Щоб перейти по такої, можна скопіювати текст посилання і вставити його в адресний рядок браузера або клікнути по посиланню лівою клавішею миші, затиснувши при цьому кнопку Ctrl на клавіатурі.
Інтернет - це нескінченна низка посилань і сайтів. За допомогою них, можна потрапити на потрібний сайт або поділитися з друзями цікавою інформацією. Зайти за посиланням на сайт можна трьома способами.
Інструкція
1
клікабельно посилання змінюють свій колір при наведення курсору, клікнувши по якій, лівою клавішею миші, можна потрапити безпосередньо на сайт. Іноді бувають у вигляді слова - анкора або просто набору цифр і букв.
2
За неклікабельним посиланнях не можна перейти на сайт. Для переходу потрібно скопіювати посилання в буфер обміну і вставити у вікно браузера. Вставляти потрібно у верхній рядок, де відображається Url сайтів. Потім натиснути на пошук. Перехід повинен бути саме на той сайт, на який ви хотіли потрапити.
3
Посилання у вигляді картинок або фотографій. Клікнувши по потрібному зображенню, лівою клавішею мишки, ви перейдете на сайт, який має інформацію або статтю, що містить це зображення.