Як купити хлібопічку.

Наявність хлібопічки будинку дозволяє є завжди свіжий, гарячий і ароматний хліб, без добавок і консервантів. Але якщо ви раніше не спантеличувалися випічкою хліба, то купити потрібну модель буває важко - необхідно звертати увагу на основні критерії вибору цієї домашньої техніки.
Інструкція
1
Оцініть потужність моделі - чим вона вища, тим швидше випікається хліб і, відповідно, тим більше витрачається електроенергії. У сучасних моделей потужність коливається в межах від 450 до 1650 Вт
2
Від розміру вашої родини залежить вагу і величина буханки хліба - ви можете встановлювати потрібний розмір булки кожен раз при випічці. На стандартну сім'ю з двох або чотирьох осіб достатньо 500-грамової або кілограмової буханки, але є моделі, що дозволяють випікати і 1,5-кілограмовий булки.
3
При виборі хлібопічки враховуйте кількість програм - чим їх більше, тим більше можливостей у апарату, тим вище буде її вартість. Необхідний мінімум програм - три (стандартна і прискорена випічка, заміс тіста). Максимальна кількість програм у сучасних моделей становить 17. Багатофункціональна хлібопічка може допомогти вам приготувати кілька видів хліба, здобу, зварити джем і т.д. Ви також можете встановлювати ступінь піджареної скоринки, контролювати підтримання температури в ємності після приготування хліба (що дозволить вам подавати гарячий хліб до столу і через кілька годин), скоротити час приготування до години.
4
Вивчіть функції хлібопічки. Дуже зручно, якщо прилад оснащений функцією відкладеного запуску випічки - ви можете запрограмувати апарат і спекти хліб до певного часу. Наявність великого дисплея з підсвічуванням дозволить вам проконтролювати правильність установки програми, а в процесі роботи табло проінформує вас про поточний стан. Якщо ви не хочете засипати інгредієнти (родзинки, горіхи і т.д.) вручну, то придбайте хлібопічку з дозатором - така модель коштує дорожче, але користуватися нею набагато зручніше. Прослідкуйте, щоб в комплекті з хлібопіч йшли мірну склянку і ложка, додатково придбайте електронні ваги.
5
Функція пам'яті зазвичай є у всіх хлебопечках - вона дозволяє зберегти програму на певний час після відключення електроживлення. Неодмінно в комплекті з хлебопечкой йде книга з рецептами - там вказані точні дозування, даються поради початківцям пекарям.
6
Вибираючи модель, віддайте перевагу хлібопічці з металевим корпусом - він більш міцний і надійний.