Як завантажити весь поштовий ящик.

Якщо ви хочете завантажити всі поштові повідомлення в свій електронний ящик на мобільний телефон, скористайтеся наступним алгоритмом дій, які допоможуть вам впоратися з проблемою.
Вам знадобиться
  • - мобільний телефон з доступом в інтернет;
  • - задані параметри електронної пошти
Інструкція
1
Відкрийте розділи ієрархічної структури побудови: Menu, потім, Messaging і Mailbox.
2
Перевірте, чи правильно зроблені настройки точки доступу в інтернет і задані параметри електронної пошти. Для нормального функціонування e-mail пошти, створіть окрему обліковий запис. Дотримуйтесь інструкцій постачальника інтернет-послуг (ISP) надаються віддаленою поштовою ящик а. Здійснивши вибір елементів Messaging> Mailbox, для установки параметрів електронної пошти, виберіть Start. Створюючи новий поштовий ящик , зверніть увагу на те, що ім'я йому присвоюється автоматично і замінює ім'я «Поштовий ящик » на головному вікні.
3
Щоб завантажити всі повідомлення в електронну поштову ящик , дотримуйтеся наступного алгоритму: виберіть Menu, потім Messaging і поштовий ящик .
4
Якщо ви працюєте в автономному режимі, виберіть Options, потім Connect, щоб здійснити підключення до віддаленої поштової ящик у.
5
Оберіть функції Options, потім Retrieve e-mail і New для виконання завантажити всі нові повідомлення, або Selected для завантаження деяких повідомлень. Вибирайте команду All для здійснення завантаження всіх поштових повідомлень з ящик а. Припиняючи завантаження, виберіть Cancel.
6
Для того щоб закрити з'єднання та перегляд повідомлень поштового ящик а в автономному режимі, виберіть Options, а потім Disconnect.
7
Щоб відкрити лист в автономному режимі, виберіть відповідне повідомлення. Якщо воно не було завантажено, вам буде запропоновано завантажити його з поштової ящик а.
8
Якщо ви хочете переглянути вкладення в електронний лист, відкрийте повідомлення, виберіть поле вкладень, позначене спеціальним значком. Якщо воно не було завантажено в телефон, виберіть Options, потім команду Save.
9
Щоб справити автоматичне завантаження повідомлень електронної пошти, виберіть команди Options, потім, E-mail settings і Automatic retrieval.
Зверніть увагу
Даний алгоритм наводиться в узагальненому вигляді, різні моделі телефонів можуть мати невеликі відмінності в процесі роботи з поштовою скринькою.
Електронна поштова ящик , як і звичайний, одного разу може переповнитися, якщо час від часу його не очищати. Хоча сучасні поштові сервіси і мають механізми фільтрації спаму, деяка частка непотрібних листів все ж просочується. Та й потрібні в свій час повідомлення з часом перетворюються на віртуальний «мотлох», від якого треба позбавлятися.
Інструкція
1
Скористайтеся можливостями інтерфейсу управління поштовим ящик ом. Якщо ви звикли всі операції з поштою здійснювати на сайті поштового сервісу, то почніть з авторизації, а потім перейдіть на сторінку вхідних повідомлень (на англомовних сервісах її називають InBox).
2
Оберіть повідомлення, які необхідно видалити. Як правило, щоб виділити повідомлення в веб-інтерфейсі слід поставити позначку в чекбоксі, вміщеному зліва від рядка потрібного листа. Якщо вам треба повністю очистити поштову ящик від абсолютно всіх повідомлень, то мітити кожен рядок окремо не обов'язково - внизу або вгорі (залежно від використовуваного сервісу) повинен бути один «головний» чекбокс. Поставивши в ньому мітку, ви виділите всі рядки таблиці з переліком листів на цій сторінці. Іноді поштовий інтерфейс дає можливість більш тонкої настройки відбору листів. Наприклад, в поштовій службі Google (Gmail) до такого чекбокси прикріплений список, що випадає, за допомогою якого можна відзначити всі прочитані або навпаки, ще нечитабельним письма. Можна виділити ті, які ви раніше зазначали або навпаки не мають таких «закладок». Крім того, зверніть увагу, що деякі сервіси групують листи в ланцюжка - вся переписка з одним адресатом і однією темою потрапляє в один рядок цього списку. Ставлячи мітку в такий рядку, ви відзначаєте одночасно всі листи цього ланцюжка.
3
Знайдіть кнопку видалення, після того як виділіть всі потрібні повідомлення. Вона повинна бути поміщена вище або нижче списку, залежно від сервісу вами використовуваного. Крім опції видалення більшість веб-інтерфейсів мають і інші функції для наведення порядку в ящик е. В Gmail, наприклад, вибрані листи можна архівувати або переміщати в спеціально створену папку. А можна відправити їх в розділ «Спам» - цей розділ автоматично очищається сервісом через певний період. Вибравши потрібний вам варіант зачистки ящик а, натисніть відповідну кнопку.
4
Якщо ви використовуєте поштову програму, встановлену у вашому комп'ютері, то принцип очищення поштових ящик ов буде аналогічний - вам потрібно виділити листи, які слід видалити і натиснути кнопку Delete.
5
В резидентної програмі крім цього способу є можливість використовувати контекстне меню і гарячі клавіші. Наприклад, в поштовому клієнті The Bat ви можете клацнути потребує зачистки ящик правою кнопкою і вибрати в контекстному меню пункт «Очистити папку». Або зробити це ж натисканням клавіш CTRL + Del.