Як закодувати html.

Для захисту авторського HTML-коду від перегляду відвідувачами сайту можна скористатися утилітами-шіфровщікі. Дані програми дозволять приховати код від користувачів, які прагнуть переглянути його або скопіювати на свої сайти. Додатки відрізняються між собою використанням різних алгоритмів шифрування.
Інструкція
1
Завантажте з інтернету програму для шифрування HTML. Утиліта WebCrypt Pro дозволяє шифрувати HTML-файли цілком, приховувати посилання в тілі самої сторінки, блокувати праву кнопку миші для операції копіювання, вводить заборону на друк і скасовує кешування. HTML Protector, крім стандартної захисту коду, дає можливість захистити від злодійства картинки і дозволяє ставити заборону на відкриття і копіювання вихідної сторінки. Додатки HTML Guard і HTMLencrypt мають схожий функціонал і схему створення захисту.
2
Запустіть завантажений файл і дочекайтеся закінчення інсталяції програми. Запустіть встановлену утиліту за допомогою ярлика на робочому столі або через меню «Пуск» в Windows.
3
У вікні, перейдіть на потрібну вкладку. Якщо ви хочете закодувати повністю весь файл, то в пункті Files вкажіть шлях до кодируемой сторінки. Якщо вам потрібно зашифрувати код, то у відповідне текстове поле вставте вихідний HTML і натисніть кнопку Protect або Decrypt, залежно від обраної програми.
4
Варто відзначити, що шифровка працює в основному тільки для Internet Explorer, в інших браузерах результат може бути іншою. Більш того, дані програми не зможуть захистити від серйозних веб-розробників, оскільки використовуваний в утилітах алгоритм легко піддається розшифровці. Також зашифровані документи не потрапляють під індексацію пошуковими системами.
5
Для кодування HTML існує безліч інтернет-сервісів. Введіть в будь-якому пошуковику запит «Шифровка HTML» і скористайтеся будь-яким ресурсом, який вам сподобається. Більшість таких сайтів використовують однаковий алгоритм шифрування, заснований на Java Script, а це значить, що ефективність і результат кодування будуть приблизно однаковими.
Корисна порада
Захистити код від недосвідчених користувачів може допомогти використання фреймів в дизайні сторінки.