Як встановити бездротову мережу. Як налаштувати ralink wireless utility.

З широким поширенням ноутбуків, ера мережевих кабелів стала поступово закінчуватися. Зараз багато хто не може уявити своє життя без таких банальних речей, як wi-fi. Створити таку мережа самому зовсім не складно, та й варіантів хоч відбавляй.
Вам знадобиться
  • 1 комп'ютер
  • 1 wifi адаптер
  • Мінімум 1 ноутбук
Інструкція
1
Створення бездротової мережі ми покажемо на прикладі wifi-адаптера Asus PCI-G31. Працювати з ним легко і приємно, а настройка займе не більше десяти хвилин. Встановіть адаптер у вільний PCI-слот у Вашому комп'ютері, і включіть останній. Далі ситуація розвиватиметься по-різному для операційних систем Windows XP + Vista і Windows 7.
2
Windows XP. Тут все просто. Після установки ПО запустите програму, що відображається в треї. Виберіть пункт Config і перейдіть на вкладку Soft AP. Поставте крапку близько пункту Soft AP_mode. Якщо Ви хочете, щоб користувачі бездротової мережі мали доступ в інтернет, то в графі Internet виберіть необхідну мережа . Тепер зайдіть в пункт Config - Access Control, і по черзі введіть MAC-адреси мережевих адаптерів потрібних вам ноутбуків. Примітка: MAC-адресу впізнається так: win + r - cmd - ipconfig/all.
3
На жаль, адекватно працюючого ПО під windows 7 ще не написаний. Але зі сформованої ситуації є вихід завдяки тому, що wifi-адаптери Ralink зроблені на тому ж чіпі, що і Asus. Скачайте і встановіть Ralink Wireless Utility. Примітка: при роботі в Windows 7, установка оригінального ПЗ не потрібно - потрібні лише драйвера. Натисніть правою кнопкою на іконці в треї і виберіть пункт Switch to Soft AP mode. Запустіть програму і перейдіть у вкладку АР. Тут ви можете поміняти ім'я вашої точки доступу (SSID) і пароль (Key Material). Як звичайно, якщо Ви плануєте роздавати інтернет на інші пристрої, то у властивостях Вашого підключення до інтернету дозвольте доступ до бездротової мережі, що використовує даний адаптер. Налаштовувати більше нічого не треба, т.к. доступ до мережі надається з парольним входом.
Корисна порада
Для Windows Vista варто спробувати рідне ПО, а в разі невдачі встановити Ralink.