Як давати смекту дитині до року.

При лікуванні кишкових розладів у карапузів раннього віку важливо не просто зупинити діарею, а допомогти організму побороти її причину. Тому обов'язковим є прийом адсорбентів, одним (і найвідомішим) з яких є «Смекта».
Інструкція
1
Дозування «Смекти» для малюків віком до року становить 1 пакетик на добу, який потрібно розвести в 50 мл води і давати протягом дня (за кілька прийомів).
2
Якщо малюк без проблем п'є з пляшки, то дати йому цілюще розчин буде досить просто, а якщо ні - вам доведеться використовувати ложку або шприц (без голки, на 2 або 5 мл). За один прийом дитині досить випити 10-15 мл ліки, і навіть якщо він згоден пити більше, слід продовжити через кілька годин. Найголовніше - ретельно струшуйте пляшку з розчином перед тим, як давати його малюкові, тому як ліки швидко осідає на дно.
3
Також ви можете змішати « Смекту » зі звичною для крихти їжею - молочною сумішшю або зцідженим грудним молоком, компотом або соком, пюре, супом або кашею. Тільки не висипайте всю дозу в одну порцію - один пакетик потрібно розподілити рівномірно на весь день. Змішайте ліки з невеликою частиною їжі і дайте її маляті в першу чергу, щоб бути впевненим у тому, що ліки потраплять за призначенням, навіть якщо він не доїсть всю порцію. Обов'язково ретельно перемішайте ліки з рідиною або їжею, щоб не допустити потрапляння порошку в дихальні шляхи дитини.
4
Що стосується тривалості прийому, то навіть якщо все швидко нормалізувалося, потрібно пропити « Смекту » протягом трьох днів. Саме за цей термін вона встигне остаточно вивести з організму всі залишилися мікроби і відновить захисний бар'єр у кишечнику. Якщо ж лікар порадив більш тривалий курс лікування - прислухайтеся до його рекомендацій. Якщо паралельно зі «смекту» доктор призначив прийом якихось інших ліків, то врахуйте, що приймати їх потрібно не раніше, ніж через дві години після «Смекти» (або не пізніше, ніж за годину до її прийому).
Корисна порада
Принцип роботи «Смекти« полягає в тому, що вона нейтралізує токсини і бактерії, виводячи їх з організму дитини. Крім того вона сприяє відновленню захисного бар'єру в кишечнику, який пошкоджується в результаті хвороби. Тому «Смекта» - це одне з небагатьох ліків, яке не просто дозволено, а навіть рекомендовано при будь-яких (!) Кишкових розладах в якості заходи першої допомоги, в тому числі і у самих маленьких дітей. Також цей препарат іноді призначають малюкам з підвищеним і болючим газообразованием. В крайньому випадку (коли важко або неможливо звернутися за медичною допомогою) «Смекту» ви можете почати давати дитині і без погодження з лікарем, тому що вона практично не має побічних ефектів.