Як вивести цвіркунів з квартири. боротьба з цвіркунами в квартирі.

Звук, який виробляють цвіркуни, може сильно діяти на нерви, особливо якщо він монотонний і не замовкає протягом доби. Комахи проникають в квартиру по щілинах і тріщинах, часто з підвалів і погребів, так як розлучаються вони там, де темно і волого.
Вам знадобиться
  • - будівельний герметик;
  • - дихлофос;
  • - липкі стрічки від комах.
Інструкція
1
Спробуйте зловити цвіркуна - вони можуть виповзати на поверхні в темний час доби. Увімкніть світло і огляньте підлоги і стіни - можливо, ви помітите комаха. Можна розставити пастки для тарганів.
2
Змініть умови проживання, зробивши їх непридатними для цвіркунів . Вони люблять підвищену вологість і тепло, тому часто селяться у ванній. Зробіть так, щоб там стало сухо. Якщо у вас є можливість, їдьте з квартири на місяць або два (наприклад, на час літньої відпустки) - за цей час у вашій ванній кімнаті стане значно суші, так як користуватися нею буде нікому.
3
Якщо ви не можете виїхати, перевірте роботу вентиляції. Завжди залишайте відкритими двері ванною, намагайтеся частіше протирати поверхні сухою ганчіркою (підлоги, дзеркала, стіни, ванну і т.д.).
4
Промажьте будівельним герметичним засобом всі щілини і тріщини: обробіть плінтуса, стики підлоги і стін, щоб виключити проникнення цвіркунів з підвалу, якщо ви живете на першому поверсі. Цей метод боротьби з цвіркунами вважається найбезпечнішим для людини і домашніх тварин.
5
Використання токсичних хімічних речовин дозволить позбутися цвіркунів . Застосовуйте такі кошти тільки в тому випадку, якщо вас турбує ціле сімейство цвіркунів , так як вплив хімічних парів на органи дихання людини і домашніх тварин може бути негативним. Ви можете скористатися старим перевіреним засобом від комах - обробіть «дихлофос» приміщення. Попередньо виведіть всіх з квартири, забезпечте собі захист у вигляді маски - розпорошите засіб на плінтуса, підлоги і трохи на стіни. Через кілька годин добре провітріть квартиру і вимийте всі оброблені поверхні миючим розчином. Замість «дихлофосу» можна спробувати більш дієві склади, які не володіють настільки токсичною дією - спреї, аерозолі, липкі стрічки.
6
Зверніться в спеціалізовані служби боротьби з комахами. Дезінсекційні заходи можуть проходити в декілька процедур, на час яких вам доведеться покинути квартиру, а повернувшись, провести ретельне прибирання, чищення текстилю на меблях, і тривале провітрювання.