Як вивчити китайську мову самостійно.

Китайський мова - один з найдавніших і найпоширеніших мова ов світу. На ньому говорить кожен п'ятий житель нашої планети. Зовсім скоро він зможе скласти конкуренцію англійської, ставши одним з основних мова ов міжнародного значення. Його не можна назвати легким у вивченні. Головні труднощі для вивчаючих, крім запам'ятовування ієрогліфів, представляють його фонетичні особливості. Однак при сильному бажанні і серйозної мотивації мова Піднебесної можна освоїти навіть самостійно.
Вам знадобиться
  • - самовчитель;
  • - диски з аудіоурокамі;
  • - фільми, газети, книги китайською мовою.
Інструкція
1
Для початку визначіться, що значить для вас - вивчити китайську мова . Для чого вам необхідно їм володіти? Ви збираєтеся жити в Піднебесній або просто вирушаєте туди в подорож? Хочете читати в оригіналі Конфуція або вести переписку? Від того, яке завдання ви поставите перед собою, залежатиме весь результат самостійного вивчення мова а. Ставлячи собі завищені планки, ви ризикуєте загнати себе в глухий кут. Пам'ятайте, що не можна швидко навчитися розмовляти ідеально іноземною мова е, і китайський - не виняток.
2
Без спеціальної навчальної літератури вам не обійтися. Придбайте в книжковому магазині або замовте в інтернеті самовчителі та підручники за китайським мова у. Всі вони розраховані не тільки на різну методику, але й на різний рівень вивчення мова а. Ви можете вибрати на свій смак, виходячи з ваших здібностей і цілей.
3
Гарною підмогою в опануванні мова ом стануть диски з аудіоурокамі. Вони допоможуть в освоєнні фонетики мова а. У китайському мова е деякі звуки суттєво відрізняються від росіян, інші мають такі відтінки, яких взагалі немає в нашому мова е. Чим краще ви їх зможете освоїти, тим менше буде у вас акцент.
4
У вивченні ієрогліфів вам зможе допомогти сайт http://www.skritter.com/. На ньому можна тренуватися в їх написанні. У випадку помилки комп'ютер люб'язно виправить її, а також, якщо потрібно, підкаже, як пишеться те чи інше ієрогліф, виголосить його і навіть запам'ятає той, з яким у вас виникли труднощі. На даному сайті необхідно зареєструватися. Тоді в свого облікового запису можна буде виставити необхідний вам рівень складності навчання, а в статистиці подивитися свої успіхи.
5
Використовуйте в навчанні китайські фільми без перекладу, з російськими субтитрами. Це прекрасний навчальний матеріал, за допомогою якого можна навчитися розуміти, коли і за яких обставин слід вживати той чи інший ієрогліф. Крім цього, ви зможете внести різноманітність у навчальний процес, зрозуміти принцип лексики і потренуватися зайвий раз у правильному вимові. Починайте перегляд з простих фільмів, де сенс діалогів героїв зрозумілий і простий.
6
Читайте літературу на китайському мова е, озброївшись словником. Почніть з простих книг для дітей. Завдяки читання і перекладу ви значно поповните власний словниковий запас.
7
У вивченні мова а вкрай важливо міжкультурне спілкування. Звідти через соціальні мережі дружню переписку з носієм китайської. Ви зможете оволодіти навичками письмової мови, що важливо у вивченні мова а. Почніть вивчати історію Піднебесної. Так ви дізнаєтеся не тільки цікаві історичні факти і багато цікавого, але й зможете глибше зануритися в досліджуваний мова .
8
Мовне середовище - прекрасна практика. Якщо є можливість, вирушайте в подорож до Китаю.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=x93kJtGBeNM
Зверніть увагу
Головний секрет успіху самостійного вивчення мови - регулярність занять. Приділяйте навчання не менше години щодня. За пару місяців при подібній регулярності занять можна освоїти основи розмовної мови, а також навчитися розшифровувати ієрогліфи.
Корисна порада
Не прагніть просуватися у вивченні мови східчасто. На початковому етапі доцільно вивчати те, що більше подобається. Бийте по одній меті, наприклад, працюйте тільки над фонетикою або вивчайте ієрогліфи.