Як вибрати слив перелив.

У стандартній ванни є два отвори: нижнє - зливний, верхній отвір - переливний. Їх з'єднання виконується за допомогою сифона. До його вибору потрібно підходити вкрай відповідально.
Інструкція
1
Сифон грає роль з'єднувача зливу і переливу. Він також приєднується до труби, яка йде в каналізацію. Вся вода в каналізацію потрапляє через слив, але для того щоб уникнути переливання, вгорі зроблено отвір. Не варто на нього сильно сподіватися, так як воно має маленький діаметр. З великим напором води перелив не справляється.
2
У магазинах ви можете побачити звичайні, напівавтоматичні та автоматичні сифони. Самими простими і доступними є звичайні обв'язки для ванни. Для закривання зливного отвору використовується пробка. Найчастіше вона має ланцюжок.
3
Напівавтоматичні злив-переливи відрізняються підйомом пробки зливу. Це відбувається в той момент, коли повертається верхня кришка переливу. Видимі частини у даних конструкцій мають непогані обтічні форми.
4
Автоматичні сифони часто називають Click-Clack. Управління зливом води проводиться за допомогою простого натискання на пробку, яка закриває зливний отвір. Ціна на дану обв'язку повністю залежить від матеріалу, з якого вона виконана. Також велику роль відіграє виробник.
5
Злив-переливи виконуються з пластику або металевого сплаву. Для виготовлення пластикового сифона використовується спеціальний сантехнічний матеріал, який відрізняється високою стійкістю до впливу зовнішнього середовища. Такий сифон дуже надійний і практичний. Видимі частини мають хромоване покриття.
6
Для виготовлення металевих злив-переливів використовують мідно-латунний сплав. Така обв'язка відрізняється міцністю і довговічністю. З часом вона не буде іржавіти і окислюватися. Мідно-латунна обв'язка для ванни більш стійка до агресивних хімічних засобів. Однак вона мають більш високу вартість у порівнянні з пластиковими.