Як знайти друга або його електронну адресу.

Іноді люди втрачають зв'язок один з одним після закінчення школи або інституту. Можливі й інші причини, з яких колись перервалася дружба. Щоб спробувати знайти одного можна скористатися деякими прийомами.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет
Інструкція
1
Шукайте колишнього однокласника або однокурсника в популярній соціальній мережі «Однокласники» в інтернеті. Для цього пройдіть процедуру реєстрації, вказавши свої точні дані і школу в якій ви навчалися, завантажте особисту фотографію. Щоб здійснити пошук, введіть у верхній правій рядку (поруч знаходиться значок лупи) своєї сторінки ті дані, які вам відомі про розшукуваного людині (ім'я, прізвище, вік, місце проживання). Якщо пошук в «Однокласниках» не дав бажаного результату, зверніться до інших нині популярних соціальних мереж, таким, як «Мій світ», «ВКонтакте», Facebook, «Мій Круг» та ін.
2
Якщо ви маєте в своєму розпорядженні інформацією про те, в якому вузі навчався Вас людина, пошукайте його e-mail в розділі «Наші випускники» на сайтах, що належать конкретним вищим навчальним закладам. Деякі користувачі залишають там контактну інформацію для зв'язку.
3
У разі якщо вам відомо, що ваш друг є офіційною особою (директор підприємства, керівник юридичної фірми тощо), але у вас немає ні його номера телефону, ні поштового адреси , можливо у нього є свій офіційний сайт з контактними даними для зворотного зв'язку.
4
Зверніться на сайт передачі «Жди меня» за адресою: http://poisk.vid.ru/На цьому сайті відкриті рубрики «Пошук людей», «Зустрічі в студії», «Нам пишуть», «Знайди мене »,« Шукаю тебе ». У базі даних ресурсу «Жди меня» знаходяться тисячі оголошень в рубриках «Шукаю тебе» і «Розшукуються». Ви також може дати оголошення про те, що ви шукайте людини і перевірити, чи не розшукує чи хтось вас, попередньо зареєструвавшись в системі.
5
Якщо ви не хочете проходити процедуру реєстрації з яких-небудь причин на офіційному ресурсі телепередачі, існує ще один сайт, аналогічний за своїм функціоналом. Він розміщується за адресою: http://www.spr.ru/zhdi-menya.php Зайшовши на головну сторінку сайту, ви відразу можете ввести прізвище, ім'я та по батькові розшукуваного людини і натиснути кнопку «Пошук». Можна подати заявку, заповнивши відповідну форму і додавши фотографію розшукуваного людини. Здійснювані послуги є безкоштовними.
Зверніть увагу
У мережі інтернет існує багато платних сервісів, що пропонують послуги з пошуку людей. Будьте гранично обережні при зверненні до таких ресурсів, пошук може виявитися витратним і безрезультативним.
При великому потоці компаній-клієнтів нерідко можна не встигнути записати дані про організацію або просто втратити їх. У цьому випадку виникає необхідність відновлення всіх даних, включаючи назву і адресу фірми.
Інструкція
1
Більшість компаній використовують інтернет як для афішування своєї діяльності в довідниках та електронних базах підприємств, так і для реклами на інформаційних порталах, а також для публікації інформації про свою діяльність на окремому веб-сайті. Саме цим і треба скористатися в процесі пошуку. Для початку введіть номер, який є у вас на руках, в міжнародному форматі в пошуковик. Пробуйте різні варіанти написання номера - вказуючи код міста в дужках, злите написання всього номери, а також поділ поєднань цифр дефісом. Ви відразу знайдете адресу компанії, зазначений у довіднику, в оголошенні або на офіційному сайті компанії. В іншому випадку ви дізнаєтеся тільки назва компанії та контактна особа.
2
За допомогою бізнес-довідників регіону, у якому знаходиться компанія, що знаходяться на веб-сайтах або в «жовтих сторінках» знайдіть інформацію про компанію, грунтуючись на її назві і зразкової сфері діяльності. Назва ви могли знайти при виконанні попереднього дії, а сфера діяльності може бути ясна з оголошення, яке ви також могли знайти при первинному пошуку. Майте на увазі, що компанія може мати «двійника» - фірму, що має таке ж або співзвучне назву, тому фільтр по сфері діяльності обов'язковий.
3
Якщо пошуки не дали результатів, але ви знаєте сферу діяльності фірми та її контактна особа, зателефонуйте за телефоном , який є у вас на руках. Попросіть до телефоном співробітника, чиє ім'я і прізвище ви знаєте, після чого представтесь зацікавленим клієнтом. Поясніть, що вас цікавлять деталі, які складно обговорювати по телефоном . Запитайте адресу компанії і призначте час зустрічі. Для цього дзвінка бажано використовувати інший телефон - так ви уникнете можливого незручності при подальшій співпраці.