Як закачати рамки.

Фоторамку на будь-який смак і для абсолютно кожної події і пори року можна скачати на різних інтернет-ресурсах. Корисних сайтів для любителів і професіоналів фотомистецтва в мережі безліч. Як правило, на них є всі необхідні елементи для оформлення фотографій - різноманітні фони, кліпарти і, звичайно ж, рамки . Вподобані ви можете зберегти на свій комп'ютер.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з виходом в інтернет.
Інструкція
1
Щоб зберегти на комп'ютер підходящу для вас фоторамку, її потрібно скачати. Для цього натисніть на що знаходиться поруч з зображенням посилання і перейдіть на сторінку завантаження. Зазвичай файл заливають на декілька різних файлообмінників - letitbit.net, depositfiles.com, turbobit.net, ifolder.ru rapidshare.com та інші.
2
Щоб приступити до скачування файлу, достатньо клікнути відповідне посилання або вибрати напис з одним з файлообмінників. Як правило, практично на всіх обмінниках існують два способи завантаження: швидкий (за гроші) або повільний (безкоштовний). Вибрати найбільш відповідний для вас варіант.
3
Якщо ви віддаєте перевагу економити свої кошти, вибирайте другий спосіб. Натисніть на посилання з написом «Безкоштовно» (на letitbit - «Скачати повільно»). Потім відмовтеся від використання пробного періоду (він дає можливість скачувати завантажений файл без обмежень по швидкості). Або, навпаки, скористайтеся шансом отримати на телефон код активації. Якщо у вас є преміум-доступ, введіть в спеціальне поле його код.
4
Якщо ви качаєте в безкоштовному режимі, далі вам належить вибрати спосіб отримання посилання для завантаження. На багатьох файлообмінниках завантаження без преміум-доступу здійснюється із затримкою за часом і обов'язковим переглядом реклами, потім вводите капчу (код з картинки) і отримуєте посилання для закачки.
5
Також можна скористатися спеціальними менеджерами завантаження. Вони дозволяють качати з одного обмінника одночасно декілька файлів. Ще однією перевагою менеджерів є їх здатність продовжувати завантаження навіть після при обриві зв'язку та поганому сигналі. Завантажити менеджер завантаження можна на сторінці файлообмінника. Після збереження запустите програму і встановіть її на комп'ютер. Потім скопіюйте посилання на закачку і помістіть її в буфер обміну.
6
Якщо у вас уже встановлений менеджер закачувань, просто скопіюйте в нього посилання (вона представлена на сторінці завантаження) і вкажіть шлях для збереження файлу. Дочекайтеся закінчення завантаження (її час залежить від швидкості інтернет-з'єднання) і можете користуватися обраної рамкою.
Корисна порада
При завантаженні з файлообмінника скористайтеся спеціальним менеджером закачувань, який збереже файл навіть при обривається інтернет-з'єднанні.