Що подарувати бабусі на 8 березня.

Свято 8 березня - це гарний привід привітати всіх рідних і близьких жінок, сказати найтепліші слова улюбленої бабусі . Незважаючи на те, що від онуків чекають не дорогих подарунків, а любові та поваги, подарунок може бути і приємним, і корисним.
Інструкція
1
Батьки повинні допомогти наймолодшим членам сім'ї зробити подарунки для бабусь. Дошкільнята із задоволенням намалюють листівку, зроблять аплікацію або саморобку з підручного матеріалу. Такий власноруч виготовлений подарунок - це предмет гордості за улюбленого онука, презент не один рік стоятиме на самому видному місці в квартирі. Його обов'язково будуть демонструвати всім, як доказ таланту і свідчення любові онуків.
2
Якщо бабуся живе не в одному будинку з онуками, то візит до неї з квітами - це найкращий подарунок, який доводить, що вона в списку найважливіших людей в житті дітей та онуків. Вона завжди радо зустрічає гостей - помінятися в цей день з нею ролями. Накрийте святковий стіл, купіть її улюблені цукерки або спечіть торт за її рецептом, і обов'язково приберіть і помийте посуд.
3
Запросіть бабусю на прогулянку. Поїздка з онуками в парк або похід в кіно розважить близької людини, адже вона сумує за внукам, які щільно зайняті школою, секціями, друзями. Звичайна розмова в кафе за чашкою чаю і порцією морозива поверне те відчуття теплоти і близькості, яке втрачається, коли у людей немає можливості часто проводити час разом.
4
Подбайте про сюрприз заздалегідь: зробіть вдалі гарні фото на телефон або камеру, коли проводите час з бабусею. Отримати в подарунок альбом з фотографіями, про існування яких вона й не підозрювала, фотоколаж чи календар з фотографією всієї родини приємно і здорово.
5
Самостійні онуки старшого віку можуть подарувати бабусі предмети побутової техніки, які полегшують працю і приносять користь. Кухонний комбайн або соковижималка однаково будуть корисні в будинку літніх людей.
6
На пенсії у людей з'являється багато вільного часу, і, нарешті, людина може зайнятися улюбленою справою, у нього виникають нові захоплення і хобі. Поцікавтеся, можливо, ваша бабуся захопилася йогою або плаванням, в такому випадку абонемент на заняття, це найкращий і бажаний подарунок.
7
Дорослі люди люблять здійснювати покупки докладно і виважено. У молоді часто не вистачає часу на те, щоб провести з бабусею кілька днів у вивченні асортименту всіх магазинів в окрузі. Піднесіть їй на свято подарунковий сертифікат в зацікавив її відділ, вона зможе в будь-який зручний час підібрати те, що найбільше доведеться їй до смаку.