Як додати себе в каталог.

Розібравшись з темою і дизайном сайту, трохи попрацювавши над його змістом, власник замислюється про його просування в пошукових системах. На щастя, багато з них надають таку послугу безкоштовно, і ви зможете швидко набрати відвідувачів.
Вам знадобиться
  • Готовий сайт.
Інструкція
1
Один з найпопулярніших пошуковиків - Яндекс. Щоб «прописати» свій ресурс в його каталозі , пройдіть по другій посиланням в низу статті. У відповідних полях назвіть адресу сайту, його назву і опис. Пам'ятайте, що останній пункт буде слугувати своєрідною рекламою вашого ресурсу, поставтеся до наданої там інформації з особливою ретельністю.
2
У популярності «Яндексу» не поступається "Google". Для додавання сайту в каталог цього пошуковика пройдіть по третій посиланню в статті і введіть адресу сайту.
3
Для реєстрації на сервісі mail.ru перейдіть на четверту посилання статті. Натисніть кнопку «Зареєструватися в рейтингу" @ Mail.ru "». На новій сторінці введіть повне і коротке назви сайту, його адреса, ваш і-мейл, пароль, категорію сайту і решту інформації.
4
Сервіс «Рамблер» також підтримує реєстрацію в каталогах. Перейдіть по п'ятій посиланню, введіть назву сайту, домашню сторінку, опис, додайте контактну інформацію та натисніть кнопку «Зареєструвати».
5
На сервісі "Yahoo!" можна зареєструватися через шосту посилання. Виберіть команду Submit a Website or Webpage, введіть адресу.
6
Зареєструйте сайт в пошуковику «Апорт» по сьомий посиланням. Введіть адресу сайту. На новій сторінці вкажіть назву сайту, опис, контактні дані, ключові слова та інші дані. Натисніть кнопку «Далі» .Виберіть категорію свого сайту, натисніть знову «Далі», на новій сторінці виберіть регіон і ще раз «Далі». На завершення введіть код з картинки як доказ, що ви не бот, і знову «Далі».
Зверніть увагу
Ресурс з'явиться в каталозі не миттєво, а через деякий час.