Як поставити карбюратор.

Автомобіль має працювати стабільно. Для того щоб це забезпечити, власник повинен розуміти, які процеси відбуваються в його улюбленій машині, і вміти усувати хоча б невеликі неполадки. Якщо ваш автомобіль не заводиться або зупиняється то, швидше за все, у вас проблеми з карбюратором . Спробуйте його поміняти. Насправді це не так складно, як здається. Прочитайте ці рекомендації і беріться за справу.
Вам знадобиться
  • Для того щоб поміняти карбюратор вам потрібно новий карбюратор, кілька ключів на «8» і «13», господарські рукавички.
Інструкція
1
Спочатку послабте затяжний хомут і від'єднайте гофр (це шланг для забору повітря з патрубка терморегулятора).
2
Ключем на «8» відкрутіть гайки, які кріплять повітряний фільтр до самого карбюратору і зніміть пластину.
3
Ослабьте хомут, зніміть шланг вентиляції картера з патрубка.
4
Зніміть корпус з повітряного фільтра.
5
Візьміть ключ на «8» і ослабте болт затягуючий кріплення оболонки троса приводу повітряної заслінки.
6
Після цього послабте затяжку гвинта кріплення троса і вийміть трос.
7
Зніміть зі штуцера шланг відводів газу, від'єднайте наконечники двох проводів від виведення мікроперемикача системи керуючої ЕПХХ.
8
Підчепите викруткою і зніміть тягу з важеля приводу заслінки дроселя.
9
Зніміть шланг електромагнітного клапана зі штуцера економайзера.
10
Ослабьте хомут і зніміть шланг подачі палива.
11
Візьміть ключ на «13», відкрутіть 4 гайки і зніміть сам карбюратор. Старий карбюратор знятий.
12
Встановіть новий карбюратор в зворотному порядку.
Зверніть увагу
На карбюраторі є регульовані болти для подачі палива. Їх потрібно відрегулювати, так як від них залежить правильний витрата бензину.
Корисна порада
Обов'язково замініть прокладку під карбюратором. Не затягуйте гайки кріплення карбюратора до впускного колектора дуже сильно.
ВАЗ 2107 має карбюраторну систему подачі палива, яка складається з безлічі деталей. У кожної з них свої особливості і функції. Поліпшення характеристик карбюратора може привести до підвищення маневреності автомобіля і зниженню витрат на паливо.
Вам знадобиться
  • інструменти, дріт, дифузор з маркіровкою 4,5, бензин
Інструкція
1
Щоб поліпшити динаміку ВАЗ 2107, можна видалити пружинки від вакуумного приводу дросельної заслінки. Істотний недолік цієї зміни в роботі карбюратора - збільшиться кількість споживаного палива, приблизно пів літра на сто кілометрів пробігу.
2
Інший спосіб підвищення маневреності машини за рахунок поліпшення роботи карбюратора - переробка вакуумного приводу дросельної заслінки в механічний. Для цього необхідно скористатися дротом з кільцем на кінці. Кільце з дроту потрібно просунути під гайку, що закріплює важелі приводу дросельної заслінки. Після цього гайку з силою затягують. На витрата палива цей метод не вплине.
3
Позбутися нерівних розгонів можна за допомогою заміни в карбюраторі дифузора з маркуванням 3,5 на аналогічний, але з маркуванням 4,5. Одночасно з заміною дифузора потрібно поміняти і насос з маркуванням 30 на насос з маркуванням 40.
4
Якщо машина погано розганяється, на швидкості понад 90 км/ч починає «стрибати», а двигун працює без перебоїв тільки на холостому ходу або, навпаки, при роботі на холостому ходу «захлинається», а в холодну пору року не заводиться двигун, перше, що необхідно перевірити - жиклери, через які паливо надходить в карбюратор. Жиклери і емульсійні трубки необхідно регулярно очищати від бруду і пилу, промивати бензином і продувати.
5
Головні недоліки карбюраторів ВАЗ 2107 пов'язані з негерметичністю і швидким зносом деталей. Через них трапляються різні поломки і несправності. Щоб цього уникнути, карбюратор потрібно регулярно перевіряти. Крім жиклеров, очищати, промивати і продувати потрібно прискорювальний насос і паливний фільтр.
6
Перевіряти деталі карбюратора не варто металевими предметами. Протирати запчастини потрібно тільки такими матеріями, які не залишають ворсинок. Інакше можна засмітити клапани і трубки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vPry3MNOqmg
Корисна порада
Щоб провести тюнінг карбюратора, можна звернутися до фахівців. Вони зможуть внести зміни, які неможливо зробити без спеціального обладнання та навичок.