Як змінити назву поштової скриньки. поміняти назву поштової скриньки яндекс.

Вам було потрібно використати для роботи електронну поштову скриньку, створений в особистих цілях? А адресу, з якої приходять ваші листи, виглядає не дуже солідно або навіть грайливо? Як його перейменувати швидко і правильно?
Інструкція
1
Увійдіть в свою поштову скриньку. Якщо комп'ютер вас не розпізнає автоматично, наберіть логін і пароль. І прийміть рішення, яким чином будете представлені ви, як власник пошти, одержувачу листів.
2
Перейдіть в налаштування поштового ящика . Для цього знайдіть відповідне слово або значок, який змінює колір при наведенні на нього курсора. У різних поштових служб вони розташовуються в різних частинах сторінки. В ящика х Mail.ru, а також Inbox.ru, Bk.ru і List.ru настройки можна знайти внизу поштового вікна, на самій нижній плашці. На Yandex.ru вони, навпаки, знаходяться в правому верхньому куті, під назвою вашого ящика .
3
Увійдіть в розділ всередині налаштувань, що пропонує заміну виду письма. Різні поштові служби називають його по-різному. В Mail.ru це «Майстер листів», в Yandex.ru - «Інформація про відправника», в Gmail.com - «Акаунти та імпорт». Знайти потрібний розділ просто: треба шукати, де згадуються слова «ваше ім'я» або «ПІБ».
4
Змініть інформацію про вас. Yandex.ru пропонує написати ім'я, прізвище та по батькові в одному і тому ж віконці. В сервісах Mail.ru можна встановити три псевдоніма і вибирати їх залежно від потреби. Для цього поставте галочку «встановити за умовчанням» напроти офіційного імені або вашого мережевого ника. Gmail.com дає можливість заповнити два варіанти: ім'я в акаунті і псевдонім, який можна змінювати за бажанням.
5
Використовуйте одноразовий поштову адресу без перейменування основного адреси. Таку можливість надає Yandex.ru. При реєстрації, наприклад, в інтернет-магазинах або форумах вкажіть пошту в форматі login+slovo@yandex.ru. Якщо хтось відправить лист за цією адресою, воно автоматично потрапить в папку «Спам».
6
Зареєструйте новий логін і новий поштовий ящик, якщо колишня адреса вас категорично не влаштовує.