Як відновити видалені листи в пошті.

Користувач електронної поштової скриньки, прочитавши черговий лист, часто видаляє його в «Корзину». Спеціально або помилково. Часом виникають випадки, коли віддалене лист необхідно відновити.
Інструкція
1
Авторизуйтесь в своєму електронній поштовій скриньці.
2
Відкрийте папку «Корзина», «Дистанційні» або аналогічну папку, в яку потрапляють віддалені листи . Назва папки залежить від сервісу надання електронних поштових послуг.
3
Знайдіть у цій папці цікавить вас лист. Для полегшення процесу пошуку можна використовувати кнопку «Сортувати». В даному випадку з'явиться спливаюче вікно, в якому ви зможете вибрати спосіб сортування: за датою (спочатку нові/спочатку старі), по автору (від А до Я/від Я до А), по темі (від А до Я/від Я до А).
4
Знайдіть потрібний лист і відзначте його на відновлення. Для цього у віконці поруч із заголовком листи необхідно поставити «галочку» і клікнути на кнопку «Перемістити», вибравши папку для переміщення.
5
Після виконаних дій відкрийте папку, в яку перемістили вбрання лист, і знайдіть його.
Зверніть увагу
Відкрийте «Налаштування» електронної поштової скриньки. Знайдіть вказівку «Очищати папку« Корзина »при виході». У випадку, якщо відзначена дана функція, то віддалені листи не будуть зберігатися після завершення роботи і виходу з ящика. Вони будуть видалятися автоматично з «Кошика». В даному випадку відновити листи немає возможності.Некоторие сервіси з надання електронних поштових послуг налаштовані по витікання певного відрізка часу автоматично видаляти листи, що знаходяться в папці «Дистанційні». Як правило, цей термін складає 7 календарних днів. В даному випадку відновити листи немає можливості.
Корисна порада
Для збереження листів, які є особливо важливими, створіть в електронній поштовій скриньці спеціальну папку. Переміщайте необхідні листи в дану папку у міру необходімості.Для того щоб випадково не видалити важливі листи, відзначте їх прапорцем. Для цього поруч із заголовком листа є спеціальне віконце, при кліці на яке з'явиться червоний прапорець, що звертає вашу увагу на важливість письма. Або вище списку листів клікніть на рядок «Позначити» і у спливаючому вікні встановіть галочку «Відзначити прапорцем». Дана відмітка дозволить вам візуально виділити важливі листи і мінімізує ризик випадкового видалення.