Як переглянути xml. Як переглядати xml документи microsoft.

Додаток Excel, що входить в офісний пакет Microsoft Office, надає користувачеві можливість переглядати будь коректно складені XML-файли, створювати інтернет-запити до їх джерел даних і зберігати інформацію у вигляді XML-таблиць.
Вам знадобиться
  • Microsoft Office Excel.
Інструкція
1
Переконайтеся в тому, що вам зрозуміло Основна відмінність між форматами XML і HTML - перший призначений для опису вмісту документа, в той час як другий ставить своїм завданням опис відображення. В цілому, формат XML являє собою метод розміщення певним чином організованої інформації в текстовому документі для забезпечення розпізнаваності вибраних даних різними програмами. Необмежені можливості використання змінюваних тегів цього формату покликані забезпечити можливість визначення, передачі та інтерпретації інформації між програмами. Таблиці стилів документів дозволяють перетворювати обрану інформацію відповідно з містяться в них інструкціями і визначають можливі методи форматування.
2
Перегляньте потрібний XML-документ в додатку Excel без використання таблиці стилів. Дана опція призведе до лінійного відображення даних у вигляді таблиці, що складається із заголовків, в ролі яких виступають теги XML, і рядків з відповідною їм інформацією. Кореневий вузол файлу, що вдає із себе перший елемент документа, в цьому варіанті стає заголовком всієї таблиці, а все решта теги розташовуються за алфавітом. Кожен рядок такої таблиці є унікальною і не повторюється.
3
Використання пов'язаних таблиць стилів увазі вибір методу відображення даних документа. Неодмінно використовуйте тег зі значенням? Xmlversion="1.0"? для забезпечення можливості перегляду XML-файла створеного в будь-якому іншому додатку. Невикористання зазначеного тега призводить до відображення текстової версії обраного документа.
4
Розкрийте меню «Дані» верхньої сервісної панелі вікна Excel для створення необхідного веб-запиту і вкажіть пункт «Імпортувати зовнішні дані». Скористайтеся підкоманду «Створити веб-запит» і введіть дані.