Як дізнатися дату реєстрації icq.

Якщо вам з якоїсь причини знадобилося дізнатися дату реєстрації аккаунта в сервісі миттєвих повідомлень ICQ, найпростіший спосіб зробити це - додаток QIP. З його допомогою ви побачите інформацію, недоступну ні через сайт офіційний сайт сервісу, ні через інші ICQ-клієнти.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - додаток Qip;
  • - доступ до інтернету.
Інструкція
1
Насамперед, перейдіть на сайт www.qip.ru і скачайте актуальну версію програми. Після завантаження і запуску інсталяційний файл буде виконана інсталяція додатки. При спробі запустити Qip вам буде запропоновано пройти процедуру реєстрації в системі. Тільки після цього ви зможете увійти в сервіс ICQ і завантажити свій контакт-лист.
2
Зареєструйтеся, потім введіть свій номер і пароль ICQ і дочекайтеся запуску клієнта. Після того як відкриється ваш список контактів, наведіть курсор на потрібного вам користувача, і у спливаючому вікні прочитайте серед іншої інформації дані про реєстрації аккаунта в поле «Реєстр. дата ».
3
Якщо у спливаючому вікні відображається лише дата останнього виходу в мережу, а день реєстрації відсутній, клікніть потрібний контакт двічі, щоб відкрилося діалогове вікно з цим користувачем. Натисніть кнопку «Інформація» поруч з ім'ям і аватаром користувача. У лівій частині вікна виберіть вкладку «Загальні», розділ «Інфо». Тут ви зможете побачити необхідну вам інформацію в поле «Дата реєстрації».
4
Якщо ж вас цікавить дата реєстрації свого аккаунта в сервісі ICQ, вам доведеться подивитися її з комп'ютера іншого користувача з вашого контакт-листа або зареєструвати новий аккаунт в ICQ при запуску другої копії (можна запускати одночасно декілька клієнтів на одному комп'ютері) додатка QIP.
Зверніть увагу
На жаль, не існує способу для приховування інформації про момент реєстрації аккаунта, який був би офіційно підтриманий власниками сервісу ICQ. Однак існують деякі програми сторонніх розробників, які дозволяє редагувати дату реєстрації. Якщо ви зважилися скористатися одним з них, пам'ятайте, що по першій цифрі дев'ятизначного коду можна приблизно обчислити рік реєстрації «уіна».
Задача визначення дати реєстрації номера ICQ може бути викликана різними причинами. На сьогоднішній день існує декілька легальних способів вирішення поставленого завдання, які й будуть розглянуті нижче.
Інструкція
1
Здійсніть процедуру входу в ICQ за допомогою обраного клієнта і введіть пароль підлягає визначенню номера.
2
Визначте дату реєстрації необхідного номера в характеристиках облікового запису.
3
Скачайте з офіційного сайту розробника останню версію альтернативного клієнта QIP для виконання операції визначення дати реєстрації номера ICQ.
4
Скористайтеся можливістю завантаження архіву, що не містить файл інсталятора, і запустіть додаток на комп'ютері.
5
Додайте підлягає визначенню номер в список контактів програми і дочекайтеся з'єднання з сервером ICQ.
6
Виберіть потрібного користувача в списку наведенням курсора на поле імені та визначте дату реєстрації номера ICQ з точністю до секунди у спливаючому вікні параметрів.
7
Викличте контекстне меню вибраного об'єкта кліком правої кнопки миші при неможливості відображення вікна параметрів і розкрийте посилання «Дані користувача».
8
Здійсніть процедуру визначення дати реєстрації номера ICQ в діалоговому вікні даних і завершите роботу програми.
9
Скористайтеся можливостями онлайнових сервісів, що дозволяють виконати перевірку реєстрації номерів ICQ (наприклад, uinov.ru).
10
Введіть підлягає визначенню номер в текстове поле на сторінці сервісу і натисніть кнопку «Перевірити» для отримання інформації про статус обраного номера, відомостей про реєстрації і, що є завданням пошуку, дати реєстрації номера ICQ.
11
Скористайтеся утилітою AIMICQ Vanity Info при наявності логіна і пароля ICQ SN для визначення кількості відправлених та отриманих повідомлень, часу, проведеного користувачем в клієнті, дати останньої активності, моменту поновлення профілю користувача, кількості унікальних away-повідомлень і дати реєстрації облікового запису.