Як видалити спам.

Найчастіше серед листів електронної пошти можна зустріти елементи рекламного змісту, так звані спам-повідомлення. Рекламні повідомлення або листа з посиланнями досить легко відрізнити від стандартних листів, одержуваних від своїх співрозмовників або друзів.

Вам знадобиться

Комп'ютер із підключенням до мережі інтернет.

Інструкція
1
Перш за все вам необхідно запам'ятати кілька істин, дотримуючись яких ви можете оберегти свою електронну адресу від хвиль спаму. Реєструючись на сайтах, які є популярними, намагайтеся не залишати в "паблік" свої електронні координати. Якщо вам потрібно поділитися контактами, найкраще це робити через програми обміну швидкими повідомленнями (icq-клієнти та інші месенджери).
2
Незважаючи на постійну перевірку електронних листів службами антивірусного контролю, слід з обережністю ставитися до листів з дивними заголовками або від невідомого відправника. Деякі листи можуть виглядати цілком нормально і не викликати підозри, але посилання, що знаходяться всередині, можуть серйозно підірвати імунітет вашої операційної системи.
3
Якщо ви постійно отримуєте повідомлення від одного і того ж адресата, у вас є можливість блокувати одержувані дані. Для цього достатньо відкрити такий лист і натиснути кнопку "Спам" або "Це спам". Дані від цього адресата ви отримувати будете, але листи автоматично буде переміщатися після їх надходження в папку "Спам".
4
Іноді людина хоче відмовитися від отримання будь-яких листів за передплатою. Для відмови від підписки необхідно натиснути відповідне посилання в нижній частині листа. На завантажившись сторінці знайдіть рядок з вашим електронним адресою, поставте відмітку і натисніть кнопку "Відписатися".
5
Для повного видалення спаму зі сторінок своєї пошти вам необхідно перейти в однойменну папку. Виділіть всі листи, скориставшись спеціальними інструментами. Потім натисніть кнопку "Видалити" або Delete. Деякі поштові служби, наприклад, Gmail, рекомендує не позбуватися вже не потрібних листів. Обсяг вільного дискового простору не менше 7 Gb для кожного аккаунта, тому видаляти нема чого. Тим більше листи з позначкою "Спам" видаляються автоматично після 30 календарних днів.