Як прибрати смужки в грі. Як прибрати чорні смужки з боків екрана.

При запуску деяких ігор, особливо старих, з боків екрану можуть спостерігатися чорні смужки . Це пов'язано з тим, що гра розрахована на інший дозвіл, і в настройках немає можливості його змінити. Прибрати смужки в цьому випадку можна за допомогою деяких драйверів і програм.
Інструкція
1
Натисніть правою кнопкою мишки на робочому столі комп'ютера. Виберіть пункт «Дозвіл екрану». З'явиться вікно з характеристиками монітора і орієнтацією зображення. Натисніть на кнопку розширення і вкажіть за допомогою бігунка більш низьке значення, ніж встановлено в даний момент. Якщо ви знаєте, які параметри вимагає гра, то спробуйте ставити саме їх. Натисніть кнопку «Застосувати» і «Ок».
2
Скачайте останню версію програми Catalyst Center і встановіть її на комп'ютер, якщо у вас стоїть відеокарта марки ATI. Натисніть правою кнопкою мишки на робочий стіл і запустіть додаток Catalyst Control Center. У вікні виберіть розділ «Мої вбудовані екрани», після чого перейдіть в "Властивості" і відзначте пункт «На повний екран». Натисніть кнопку «Застосувати», розташовану в правому нижньому кутку вікна програми. Після цього заново натисніть правою кнопкою миші на робочому столі і відкрийте «Дозвіл екрану», після чого встановіть значення дозвіл в початкове положення.
3
Запустіть контекстне меню, натиснувши правою кнопкою миші на робочий стіл, і виберіть «Панель управління Nvidia», якщо у вас встановлена відеокарта даної марки. Перейдіть до «Дисплей» і виберіть пункт «Регулювання розміру положення», після чого клікніть на «Використовувати масштабування Nvidia» і збережіть налаштування. І знову поверніть старе дозвіл екрана.
4
Запустіть гру, в якій необхідно було прибрати чорні смужки з боків. Якщо вони все ще присутні, то проробіть вищеописану процедуру заново, але з іншим дозволом. Також варто перевірити версію встановлених драйверів. Якщо вони застаріли, то рекомендується запустити оновлення.
5
Зайдіть в «Центр оновлень» операційної системи Windows 7 і поставте галочку біля відповідного пункту і натисніть кнопку «Оновити». Якщо Ваша версія Windows або іншої ОС, то необхідно видалити старі драйвера і встановити нові. Виконайте це можна в «Диспетчері пристроїв».