Як створити свій сервер ts.

TeamSpeak є спеціальним додатком, що використовується для спілкування в онлайн-іграх. Сервери TS можуть створюватися як спеціально для ігрового сайту, так і окремими гравцями, які об'єднуються в команди, групи, гільдії і так далі. Програма досить проста в розумінні, а для настройки сервера досить слідувати чіткій інструкції.
Вам знадобиться
  • - доступ до інтернету;
  • - сервер;
  • - додаток TeamSpeak.
Інструкція
1
Зайдіть на офіційний сайт програми TeamSpeak за посиланням http://www.teamspeak.com/і перейдіть в розділ закачувань. Скачайте останню версію сервера. В результаті ви отримаєте саморозпаковується. Сервер TS не вимагає спеціальної установки, тому просто запустіть архів і вкажіть місце для зберігання даних.
2
Знайдіть в папці програми файл ts3server win64.exe. Натисніть на нього правою кнопкою мишки і виберіть пункт «Запуск від імені адміністратора». В іншому випадку ви не зможете вносити необхідні зміни в налаштування сервера.
3
Вивчіть уважно вікно, яке з'явиться після першого запуску сервера TS. У ньому міститься інформація про логін адміністратора, паролі та ключі привілеїв. Скопіюйте дані відомості або перепишіть і збережіть в надійне місце. Вони знадобляться вам під час настройки сервера і для управління ним. Пам'ятайте, що вікно з паролем з'являється тільки при першому запуску.
4
Перейдіть в розділ закачувань сайту TeamSpeak і завантажте тепер безпосередньо саму програму для спілкування. Відкрийте програму і введіть у відповідні рядки порт і IP-адресу вашого сервера, а також придумайте йому ім'я. Натисніть кнопку «Підключитися». За замовчуванням у вас стоїть порт 9987 і IP-адресу 127.0.0.1, тому щоб до вас могли підключитися інші користувачі, вимагається встановити саме зовнішній IP-адресу. Його можна подивитися в налаштуваннях вашого інтернет-підключення.
5
Відкрийте меню «Привілеї» і вкажіть у відповідному пункті ключ адміністратора, який ви отримали під час запуску сервера. З'явиться вікно з підтвердженням успішного використання ключа. Після цього ви зможете змінити настройки сервера. Клацніть на його назві правою кнопкою мишки і виберіть пункт "Параметри".
6
Тут ви можете вказати пароль, вітання, назва і кількість користувачів, а також встановити картинку сервера. Натисніть на кнопку «Більше», щоб відкрити додаткові параметри, в яких вказується банер сайту, кнопка сервера і додаткові повідомлення для користувачів.