Як зайти адміном на сервер.

Гра Counter-Strike є дуже популярною серед геймерів, оскільки дозволяє створювати власний ігровий сервер на базі домашнього комп'ютера. Адміністратор сервер а може керувати підключенням і настройками, а також виключати гравців і проводити голосування.
Вам знадобиться
  • - сервер CS;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Знайдіть файл з настройками користувачів вашого сервер а, який називається users.ini і розташований в папці гри за адресою/cstrike/addons/amxmodx/configs. Відкрийте документ за допомогою звичайного блокнота або текстового редактора. Для цього натисніть на файлі правою кнопкою мишки і виберіть пункт "Відкрити за допомогою», якщо в списку, що з'явився немає потрібної програми, то натисніть кнопку «Вибрати програму». Тут ви можете вказати програму зі списку або натиснути кнопку огляд і знайти самостійно. Рекомендується попередньо скопіювати файл настройок користувач окремо на випадок невдалої коригування.
2
Наберіть в кінці файлу users.ini наступний текст. "My name" "my_password" поставте пробіл і пропишіть спочатку ім'я адміністратора, а потім пароль для доступу. Даний варіант використовується в тому випадку, якщо у вас динамічний IP-адресу. У разі статичного IP-адреси адміністратор може здійснювати вхід по ньому.
3
Для цього в кінці тексту необхідно прописати текст, що містить інформацію про IP і паролі для входу. Якщо ж ви плануєте заходити на сервер з того ж комп'ютера, на якому він встановлений, то перед логіном і паролем вкажіть "127.0.0.1".
4
Збережіть інформацію про паролі в окремий текстовий файл, який необхідно зберегти в надійне місце на комп'ютері. Після цього перезапустіть ваш сервер . Тепер необхідно здійснити перший вхід на сервер в якості адміністратора.
5
Запустіть гру Counter-Strike і відкрийте консоль клавішею «Е», яка знаходиться зліва від цифр над клавішею Tab. Пропишіть в ній команду "setinfo _pw [пароль]" без лапок. Натисніть Enter або кнопку введення. Також можна забіндіть вхід на сервер в якості адміністратора на окрему кнопку. Виберіть клавішу, яка не задіяна в грі, наприклад, хай це буде «=». Викличте консоль і пропишіть "bind"="amxmodmenu" без зовнішніх лапок. Натисніть кнопку введення і спробуйте включити адміністратора.