Як записати пісню на комп'ютер. записати пісню і скинути.

Уявімо цілком реальну ситуацію - захотілося нам слави. Для цього згадали все уроки вокалу, зібрали музичну групу, довго працювали над текстом і музикою, постійно покращуючи і покращуючи і без того практично шедевральний витвір. І ось він хтивий мить - запис! Але тут біда - ніхто не знає, як записувати пісню на комп'ютер. Насправді це не проблема. Зараз переконайтеся самі.
Інструкція
1
Існує досить велика кількість способів запису пісні на комп'ютер. Можна взяти, наприклад, звичайний диктофон, натиснути клавішу «Rec» і співати і грати в своє задоволення. Враховуючи той факт, що з розвитком сучасних технологій апаратура досконала на стільки, що цей же самий диктофон можна просто підключити до комп'ютер у і перекинути на жорсткий диск всі старання і зусилля, особливих проблем виникнути не повинно.
2
Можна так само використовувати інший варіант - відеозапис. Тут одразу і трек, і кліп. Загалом, два задоволення в одному. Просто і зручно. Однак варто брати до уваги той факт, що в першому і другому випадку якість запису буде дуже сильно страждати.
3
Для того, щоб якість запису не страждала, можна зробити по іншому. Для цього безпосередньо під'єднуємо інструменти і мікрофон до комп'ютер у і починаємо запісь.Для зручності роботи рекомендується мати мікшерний пульт. Він допомогою USB-кабелю підключається до комп'ютер у. А до самого пульта можна підключити і музичні інструменти, і мікрофон. Плюс до всього можна регулювати гучність, підключити навушники і слухати те, що записано, попутно додаючи новий матеріал.То ж саме і з мікрофоном. Якщо мається мікшерний пульт - працюємо через пульт. Якщо даний агрегат відсутній - щось не засмучуємося. Мікрофон можна підключити до комп'ютер у безпосередньо. Для цього потрібно знайти на звуковий карті рожеве отвір. Це мікрофонний вхід. З'єднуємо, відповідно, сам мікрофон і вищезгаданий порт, і робимо наступний крок.
4
Щоб зберегти запис, потрібно скористатися спеціальними програмами. Найбільш добре підходять для цього програми Sony Sound Forge і FL Studio. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс допоможе розібратися у всіх тонкощах цієї програми, плюс створення і редагування записи. Удачи.
В минулому для того, щоб записати власний голос і почути його з боку, доводилося користуватися магнітофоном. Сьогодні його з успіхом замінить комп'ютер. Він дозволить не тільки здійснити саму запис, а й відредагувати її бажаним чином.
Інструкція
1
Підготовку комп'ютера до роботи в якості домашньої студії звукозапису почніть з вибору мікрофона. Він повинен обов'язково бути електретний. Динамічний не підійде - ваш голос буде ледь чутно. Виберіть такий мікрофон, який вам зручно тримати в руках, а якщо ви хочете, щоб руки під час співу були вільні, і можна було грати на музичному інструменті, купите мікрофон-петлицю (без радіоканалу) або навушники з мікрофоном. При бажанні можна переробити динамічний мікрофон для караоке в електретний, призначений для підключення до комп'ютера. З ним ви будете виглядати як справжній естрадний виконавець.
2
Знайдіть на звукової карти комп'ютера вхід для мікрофона. Звичайно призначене для цього гніздо є червоно-рожевим. Підключіть мікрофон до нього. Не включите мікрофон помилково в будь-яке інше гніздо - конструкція штекера така, що він закоротити один з стереоканалов, що загрожує пошкодженням підсилювача на звуковий карті.
3
Скажіть щось у мікрофон. Швидше за все, ви не почуєте з колонок ні звуку. Справа в тому, що на багатьох комп'ютерах мікрофонний вхід за замовчуванням відключений. Запустіть програму-мікшер (вона є і в Linux, і в Windows, але носить різні назви), включите мікрофонний вхід і відрегулюйте його чутливість. Почувши писк акустичного зворотного зв'язку, зменшіть гучність на колонках, приберіть мікрофон подалі від них або підключіть замість них навушники.
4
Апаратна частина комп'ютера готова до запису вокалу , настала пора подбати і про програмну. Встановіть на машину програму Audacity. З управління вона дуже схожа на магнітофон. Запустивши її, натисніть на клавішу круглої форми (REC), заспівайте в мікрофон пісню, зупиніть запис квадратної клавішею (STOP), потім прослухайте її знову, натиснувши трикутну клавішу (PLAY). За допомогою меню можна зберігати файл у формат AUP або експортувати в звичний MP3. Надалі, у міру набуття навичок роботи з програмою, ви навчитеся редагувати записи і застосовувати до них різні ефекти.
Зверніть увагу
Чи не викладайте в інтернет записи пісень, на які ще не минули права, навіть якщо виконавцем є ви самі, а автором - ні.