Як підняти контролер домену. Як самому вказати контролер домену.

Якщо ви хочете підняти роль сервера до контролера домена, то почати необхідно з планування структури, котра враховує топологію мережі і потреби організації, після чого вже приступити до установки служб Active Directory. При цьому підвищити контролер домену ви можете не тільки в новому лісі, а й дереві доменів або дочірньому домені.
Інструкція
1
Встановіть сервер DNS перед тим, як підвищувати ролі контролера домена. Це дозволить вам зареєструвати певні служби та направити запити в каталоги за протоколом LDAP.
2
Зайдіть в меню «Пуск» і введіть в розділі «Виконати» команду "dcpromo", після чого натисніть кнопку «Ок» або Enter. В результаті повинен запуститися майстер установки Active Directory. У першому вікні вам необхідно відповісти на ряд питань з приводу ролі сервера. Якщо ви хочете підняти контролер домену в лісі, то виберіть пункт «Контролер домену в новому домені». Перейдіть до наступного пункту. Відзначте пункт «Створити нове доменне дерево» і «Створити новий ліс доменних дерев». Вкажіть в рядку «Нове ім'я домену» DNS-адресу сервера.
3
Перейдіть на сторінку «NetBIOS-ім'я домену" і вкажіть у відповідному полі першу частину доменного імені. Вкажіть шлях в базі даних і фалам журналів. Натисніть кнопку «Далі». Залиште в пункті «Загальний доступ до системного того» значення без змін. Якщо після цього з'явиться напис, що відсутній доступ до DNS-серверу, то перейдіть в його налаштування і відзначте галочкою рядок «Так, автоматично встановити і налаштувати DNS». Оновіть майстер установки.
4
Забороніть або дозвольте у вікні «RAS-сервер Windows NT 4.0» віддалений доступ до вашого сервера, після чого натисніть кнопку «Далі». Після цього вкажіть пароль для запуску в режимі адміністрування. Далі перейдіть інструкцій майстра і завершите процес підняття контролера домену. Перезапустіть комп'ютер, щоб налаштування вступили в силу.
5
Налаштуйте сервер для нового дерева доменів або дочірнього домену. Для підвищення ролі контролера запустите майстер установки Active Directory і зверніться вищеописаної інструкції, за винятком одного моменту. Замість пункту «Створити новий ліс» виберіть «Помістити нове доменне дерево в ліс» або «Створити новий дочірній домен в доменному дереві», відповідно.
Як підняти домен або як надати більшу популярність домен ному імені? Подібне питання сьогодні мучить багатьох користувачів, які вирішили відкрити власний сайт в інтернеті. Щоб привернути до сайту інтерес широкої аудиторії, потрібно провести ряд заходів.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ в інтернет, особистий сайт.
Інструкція
1
В першу чергу потрібно взяти до уваги той факт, що вміст сайту має бути цікавим для його відвідувачів. Таким чином, гості вашого сайту, знайшовши на ресурсі актуальний для себе матеріал, будуть ділитися посиланнями на нього, роблячи за вас чималу частину розкрутки сайту. Але, про все по порядку. Спочатку створіть на домен е сайт і розмістіть на ньому цікаву інформацію.
2
Найбільш ефективний спосіб залучення уваги користувачів до вашого сайту - розміщення посилань на сайт з популярних ресурсів. Відвідуйте форуми, тематика яких буде відповідати тематиці вашого сайту. Після реєстрації на таких форумах вам слід втертися в загальний колектив і тільки після цього можна почати ділитися посиланнями на ваш ресурс. В іншому випадку, реклама від новачка буде багатьом здаватися занадто нав'язливою. Вибирайте найбільш відвідувані форуми.
3
Важливим моментом в розкручуванні ресурсу також є його регулярне оновлення. Намагайтеся якомога частіше оновлювати вміст сайту, публікуючи на ньому нові матеріали. Якщо ви не будете робити цього, ви можете забути про постійну аудиторії - відвідувач напевно вивчить ваш ресурс «від і до». Нескладно припустити, що не знайшовши нової для себе інформації, він просто закриє сторінку вашого сайту.