Як збільшити число підключень. збільшення підключень по мережі.

Якщо ви хочете збільшити число підключень до вашої мережі і роздати інтернет на декілька комп'ютерів, уклавши тільки один договір з провайдером, то вам може знадобитися роутер або маршрутизатор. У деяких випадках можна обійтися і без додаткового обладнання. так чи інакше необхідно виконати настройку мережевого з'єднання.
Вам знадобиться
  • - роутер або маршрутизатор.
Інструкція
1
Придбайте ADSL-модем або маршрутизатор, щоб збільшити число підключень. Також можна використовувати мережевий концентратор для об'єднання декількох комп'ютерів. При цьому комп'ютер, який підключений безпосередньо до інтернету буде виступати в ролі сервера, тому бажано купити і встановити для нього мережеву плату з двома виходами.
2
Встановіть мережеві карти на всі комп'ютери і налаштуйте драйвери. Після цього підключіть їх до мережного концентратора або маршрутизатора за допомогою кручений пари, яку обіжміть за відповідними правилами. Увімкніть комп'ютер, який буде роздавати інтернет.
3
Натисніть на значок локальної мережі правою кнопкою мишки і виберіть пункт «Властивості». Виберіть пункт «Протокол інтернету TCP/IPv4» і відкрийте його меню. Поставте галочку біля пункту визначального статичний ШЗ-адресу. Вкажіть значення, яке відрізняється від адреси першого мережного адаптера. Після цього перейдіть до властивостей підключення до інтернету. Відкрийте розділ «Доступ» і поставте галочку біля пункту, в якому дозволяється використовувати з'єднання з іншими комп'ютерами. Обов'язково зазначте мережу, для якої встановлено доступ до інтернету.
4
Увімкніть інший комп'ютер, який підключається до вашої мережі. Відкрийте властивості протоколу інтернету TCP/IPv4 і вкажіть в пункт статичної IP-адреси значення, яке має збігатися першими трьома цифрами з головним комп'ютером і відрізнятися лише останнім параметром. Заповніть пункти «Основний шлюз» і «DNS-сервер», в яких зазначаються дані мережевої карти першого ПК. Збережіть налаштування і закрийте вікно. Виконайте дану процедуру на всіх залишилися комп'ютерах.
5
Пам'ятайте, що IP-адреси комп'ютерів в мережі не повинні збігатися. Також головний комп'ютер повинен бути постійно включеним, щоб інші могли вільно користуватися інтернетом. Якщо ви не хочете, щоб він постійно працював, то організуйте мережу за допомогою ADSL-модему.
При використанні спеціального обладнання можна підключити до інтернету велика кількість пристроїв, уклавши всього один договір з провайдером. На жаль, в деяких ситуаціях доводиться встановлювати і налаштовувати відразу кілька мережевих апаратів.
Вам знадобиться
  • - мережевий концентратор;
  • - маршрутизатор.
Інструкція
1
Якщо вам необхідно підключити велику кількість комп'ютерів до єдиної лінії, то використовуйте поєднання маршрутизатора і мережевого концентратора. Якщо в налаштованому маршрутизаторе зайняті всі порти Ethernet (LAN), і вам необхідно підключити ще кілька пристроїв, то придбайте концентратор (світч) і з'єднайте його з іншим мережевим пристроєм.
2
Для цього відключіть один комп'ютер від маршрутизатора. Підключіть до звільнився LAN-порту мережевий кабель. Інший його кінець з'єднайте з потрібним каналом концентратора. Якщо ви використовуєте свитч з ненастраіваемимі портами, то використовуйте будь-який доступний канал LAN.
3
Підключіть всі необхідні комп'ютери до мережного концентратора. Тепер приступите до налаштування параметрів роботи нових пристроїв. На відміну від маршрутизатора, свитч не володіє функціями роздачі IP-адрес і синхронізації роботи мережевих комп'ютерів. Якщо ви використовуєте функцію DHCP в маршрутизаторі, то переконаєтеся в тому, що в комп'ютерів включений параметр «Отримати IP-адресу автоматично».
4
Якщо ж ви віддаєте перевагу використовувати статичні IP-адреси, то задайте їх значення для кожного мережевого комп'ютера. Тому всі вони належать до єдиної локальної мережі, розумніше використовувати схожі IP, наприклад, 131.131.131.Х.
5
Якщо вам потрібно збільшити кількість підключень при роботі з однопортовая DSL-модемом, то використовуйте додатковий маршрутизатор. З'єднайте за допомогою мережевого кабелю порт Ethernet модема з каналом WAN (Internet) маршрутизатора. Налаштуйте належним чином другий пристрій і підключіть до нього комп'ютери. Даний метод також застосуємо в тому випадку, коли вам необхідно підключити мобільні комп'ютери до інтернету, розташовуючи DSL-модемом і Wi-Fi роутером.