Як вставити скрипт чату.

Інтернет-чат дозволяє спілкуватися і обмінюватися інформацією групі співрозмовників в режимі реального часу. Даний спосіб спілкування дуже популярний, тому багато веб-дизайнери включають його свої сайти. Деякі чати можуть бути вбудовані заздалегідь в движок, а для інших потрібно скачувати попередньо скрипт .
Інструкція
1
Зайдіть в ресурси движка, на якому побудований ваш сайт. Деякі з них володіють вбудованими модулями і плагінами, серед яких знаходяться і різні чати. Якщо вам не подобаються запропоновані модифікації, то можете зайти на офіційний сайт розробників движка і завантажити вподобаний скрипт . Як правило, вони безкоштовні для використання.
2
Після цього зайдіть в адміністраторську панель сайту і виберіть розділ «Менеджер модулів і розширень». Вкажіть шлях до архіву скачанного чату і натисніть кнопку «Розпакувати і встановити». Далі просто додайте чат в потрібне місце на сайті.
3
Скачайте будь-який вподобаний чат з інтернету, якщо сайт є рукописним і підтримує php. Даний спосіб установки чату підійде також для сайтів на движку. Скопіюйте папку з чатом в кореневої каталог ресурсу. Вставте в адресний рядок браузера URL-адресу розташування папки з чатом і натисніть Enter. Запуститься установка чату, після закінчення якої зробіть MySQL базу чату і помітите його на сторінку сайту.
4
Напишіть скрипт чату самостійно. Також ви можете скопіювати його з інтернету або замовити у фахівців, які розроблять чат під ваші вимоги. Відкрийте сайт в режимі редактора і зайдіть на головну сторінку. Відкрийте текстовим документом скрипт чату і скопіюйте вміст його коду.
5
Оберіть місце на сторінці сайту, куди хочете помістити даний модуль, і вставте скрипт . Якщо чат виконаний на Java, то просто збережіть і обновіть сторінку, після чого можете перевіряти його працездатність. Якщо ж скрипт зроблений на php, то перед запуском чату необхідно створити MySQL базу для зберігання даних.
6
Прочитайте файл readme.txt, який йде разом з модулем або скрипт ом чату перед тим, як його встановлювати на сайт. В ньому міститься, як правило, інструкція з встановлення та особливості налаштування і додавання додаткових елементів (наприклад, смайликів). Також вказуються способи вирішення виниклих проблем при роботі чату.
Скрипти чату є одними з найбільш популярних програм для сайту. Він дозволяє створити середовище спілкування в режимі онлайн. Найчастіше використовуються скрипти PHP чатів, проте бувають програми, написані на Flash та інших мовах програмування.
Вам знадобиться
  • - скрипт чату;
  • - хостинг;
  • - FTP-менеджер.
Інструкція
1
Завантажте чи придбайте потрібний скрипт чату на одному з ресурсів, присвячених веб-програмуванню. Скрипт PHP або Perl ви можете встановити практично на будь хостинг, в той час як ASP підтримують далеко не всі провайдери. При завантаженні зверніть увагу на тип додатка, чи працює даний скрипт з файлами або зберігає всі дані в БД.
2
Разархівіруйте завантажений скрипт в директорію вашого локального сервера. Якщо такого у вас немає, то ви можете встановити одну з безкоштовних програм XAMMP або Denwer. Це допоможе зробити налаштування і налагодження перед завантаженням на хостинг. Після установки уважно прочитайте файл readme, який має йти в комплекті з вашим скриптом.
3
Відкрийте браузер і введіть локальний адресу до вашої програми (http://localhost/папка_разархивированного_скрипта). Найбільш складні програми мають установник, що спрощує настройку. Запустіть файл install.php і дотримуйтесь інструкцій, які з'являються у вікні вашого браузера, попередньо створивши в PhpMyAdmin відповідну базу даних (пункт «Створити БД»). При відсутності даного файлу скрипт можна відразу запускати у вікні вашого оглядача, однак переконайтесь, що ви налаштували все його параметри у відповідних файлах (в readme зазначені всі файли, які необхідно перед запуском змінити).
4
Якщо все працює і відображається коректно, то почніть завантаження вашого Розархівувати скрипта на хостинг через FTP-менеджер (можна скористатися Total Commander або CuteFTP). Через панель створіть базу даних і зробіть настройки в потрібних файлах. Чат встановлений.
Корисна порада
Якщо під час експлуатації скрипт видає помилки, то спробуйте знайти рішення проблеми в інтернеті. Якщо помилку прибрати так і не вдається, зв'яжіться з розробником програми і спробуйте встановити інший чат.