Як зменшити м'язи. зменшити м'язи литок, біль.

Для того, щоб зменшити м'язи , теж потрібно постаратися - на жаль, зробити їх менше набагато складніше, ніж накачати. Проте ж існуючу думку про те, що кращим засобом від масивних м'язів є максимальне відсутність активності, є не зовсім вірним - процес цей вимагає знання декількох нескладних правил і трохи терпіння. Отже, приступимо.
Інструкція
1
Приміром, у вас занадто масивні ікри або стегна, і ви хочете зробити м'язи більш тонкими і витонченими. Що може вам допомогти? По-перше, відмова від силових вправ, надмірно напрягающих м'язи . Наприклад, уникайте кататися багато на велосипеді, близько півгодини в день буде достатньо, і їздити варто розмірено, забезпечуючи організму поліпшене кровообіг і спалювання калорій. Велосипед навіть забороняють багатьом моделям, так як масивні ікри їм ні до чого! Влаштовуйте тривалі прогулянки пішки - це рівномірно підтягне м'язи ніг. Йога може стати чудовим помічником в боротьбі з масивними м'язами ніг і стегон. Розтяжка робить м'язи набагато більш витонченими і менш масивними. Ви можете виконувати такі прості вправи на розтяжку і самостійно, краще кожен день. Наприклад, ефективними вважаються звичайні повільні нахили голови вниз до ніг. Виконувати цю вправу варто обережно, концентруючись на відчуттях в розтягуваних м'язах, контролюючи своє дихання і максимально розслабляючись.
2
Якщо ж для того, щоб обзавестися тонкою талією, ви конче качаєте м'язи преса (як прямі, так і косі), але все ніяк не можете побачити результатів, і більш того, ваша талія стала ще більш масивною, то варто переключитися на аеробні навантаження - наприклад, плавання в басейні або щоденні пробіжки на свіжому повітрі. Справа в тому, що масивні м'язи (а особливо це стосується косих м'язів живота) тільки погіршують ситуацію, а допомогти м'язам стати явними можуть тільки аеробні навантаження. Тому скоротіть час в спортзалі до 2 годин на тиждень і вирушайте займатися будь-яким видом активності на природі або в воді. Через якийсь час ви помітите, що ваша талія поступово стає тонкою і витонченої, а м'язова маса зменшується і служить тільки для того, щоб підтримувати ідеальну форму.
3
Зробити тонкими м'яз рук, плечей і верхньої частини спини також може допомогти йога і регулярні розтяжки. Якщо ви займаєтеся плаванням в басейні - то намагайтеся переключитися на акваеробіку, а не далекі запливи, які й формує м'язову масу цих місць. Якщо у вас худі стегна, то варто також звернути свою увагу на ці зони - трохи зміцнивши і підкачав їх, і переключивши свою увагу на ці місця, ви як би візуально врівноважити і скоректуєте свою фігуру. Руки і плечі є одними з найбільш важко піддаються зменшенню м'язів зонами, але при певному завзятості ви помітите, як стаєте изящней.
4
Якщо у вас раціон, багатий виключно білками і протеїнами, то на час тренувань спробуйте багато вегетаріанські страви, в яких багато клітковини, вуглеводів і вітамінів. Білки націлені на те, щоб формувати м'язову масу, і їх споживання варто злегка зменшити на якесь певний час.