Як дозволити мережевий доступ. Як відкрити доступ до мережевих папок гостю.

Якщо комп'ютер підключений до локальної мережі або володіє статичним IP-адресою, то користувач може відкрити мережевий доступ до своїх ресурсів. Для цього спочатку необхідно виконати налаштування системи безпеки, щоб захистити інформацію від несанкціонованого доступ а, і тільки після цього вирішувати доступ до папок і дисків.
Інструкція
1
Налаштуйте операційну систему для надання доступ а по локальній мережі. Багато хто вважає, що достатньо відключити брандмауер, включити функцію «Гостя» і дозволити йому доступ . Таким способом ви, звичайно, надасте можливість користуватися з інших комп'ютерів вашими документами, однак при цьому відсутній захист від зловмисників, які можуть видалити або пошкодити важливі дані.
2
Зайдіть в меню «Пуск» і виберіть розділ «Панель управління». Після цього перейдіть до властивостей брандмауера і відзначте галочкою пункт «Загальний доступ до файлів і принтерів». В результаті ви відкриєте доступ до портів UDP 137-138 і TCP 139, 445. Як правило, дана функція включається автоматично, але краще виконати її самостійно, щоб надалі виключити з можливих помилок політику брандмауера.
3
Зайдіть в розділ «Установка та видалення програм», виберіть пункт «Компоненти Windows» і перейдіть до «Мережним службам». Натисніть кнопку «Склад» і відзначте галочкою пункт «Тимчасова мережа», щоб за замовчуванням операційна система шукала в мережі загальні принтери і папки. Після цього відкрийте властивості мережевого з'єднання і перевірте, що «Служба загального доступ а до файлів і принтерів» активна. Таким чином, ви виключіть всі можливі помилки при вирішенні мережевого доступ а до ваших ресурсам.
4
Виберіть папку, до якої ви хочете відкрити доступ . Пам'ятайте, що в мережу ви можете викладати тільки папки або диски. Відкривати доступ до останніх не рекомендується, якщо ви не впевнені в користувачах вашої локальної мережі. Натисніть правою кнопкою миші на папці, яку хочете відкрити.
5
Виберіть пункт «Властивості». Перейдіть на вкладку «Доступ» у вікні. Натисніть на кнопку «Загальний доступ ». Виберіть з меню, що випадає ім'я користувача та натисніть кнопку «Додати». У графі «Рівень дозволів» можете встановити параметри доступ а. Натисніть кнопку «Загальний доступ » і підтвердіть операцію.