Як встановити віртуальний порт.

Віртуальний порт призначений для підключення до одного і того ж порт у кількох встановлених додатків. Для цього створюються копії порт а, через які надсилаються дані від додатків до реального порт у і приєднаному пристрою.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - навички програмування.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт http://www.advancedvirtualcomport.com. Перейдіть в розділ закачувань файлів і виберіть програму Advanced Virtual COM Por. Цей додаток призначений для настройки віртуального порт а і включення його мережевих і локальних функцій. Воно створює віртуальний порт і підключає його до модему через віртуальний кабель для отримання доступу до мережі або інтернету.
2
Скачайте інсталяційний файл на свій комп'ютер в будь-яке місце. Запустіть програму Advanced Virtual COM Por і виберіть функцію «Створити порт ». Далі пройдіть інструкціям програми, щоб встановити віртуальний порт .
3
Скачайте з сайту http://comocom.sourceforge.net/драйвер USB Serial Converter для установки віртуального порт а. Розпакуйте архів з утилітою і підключіть до комп'ютера кабель з роз'ємом USB. Другу сторону кабелю залиште вільною, тобто нікуди не підключайте. Після цього відбудеться автоматичне установлення устаткування.
4
Натисніть на кнопку «Пошук відповідного драйвера» і вкажіть місце розміщення завантаженої папки. Натисніть кнопку «Готово». Запуститься майстер установки віртуального порт а. Після закінчення перезавантажте комп'ютер і перевірте наявність нового порт а.
5
Встановіть на персональний комп'ютер програму Virtual Null Modem, яка легко допоможе вам створити віртуальний порт . Завантажити додаток можна з сайту http://www.virtual-null-modem.com/. Після завершення установки з'явиться вікно із запитом створення віртуального порт а. Натисніть кнопку «Так» і вкажіть номер порт а. Перезавантажте комп'ютер після установки нового порт а.
6
Перевірте поява віртуального порт а. Для цього натисніть на кнопку «Пуск» і перейдіть в розділ «Панель управління». Виберіть меню «Диспетчер пристроїв» і ознайомтеся зі списком порт ов, один з них буде віртуальним. Зайти в «Диспетчер пристроїв» також можна, натиснувши правою кнопкою мишки на ярлик «Мій комп'ютер» і вибравши пункт «Управління».