Як намалювати градусник.

Малювання градусника - нескладний і захоплюючий процес, який дозволить зрозуміти тонкощі будови цього важливого в медицині інструменту. Зображення в подальшому може використовуватися для виготовлення маскарадного костюма.
Вам знадобиться
  • - олівець;
  • - ластик;
  • - аркуш паперу;
  • - кольорові олівці, фломастери або фарби.
Інструкція
1
Якщо потрібно зобразити термометр на аркуші паперу так, щоб шкала була видна повністю, то почніть з двох горизонтальних смуг - вони повинні йти паралельно. Зробіть лінії рівними довжині інструменту, ліворуч розташуйте чутливий елемент. В принципі, градусник можна розгорнути в будь-яку іншу сторону в залежності від побажань художника.
2
Проведіть умовну пряму лінію по центру вийшла фігури - вона послужить орієнтиром для рисова ртутної шкали. На олівець при цьому сильно не натискайте - штрихи в подальшому буде потрібно видалити, оскільки вони всього лише задають напрямок.
3
Розділіть довжину термометра на 9 секторів. Відступите праворуч одну частину і прокреслите шкалу до іншого краю. Відміряйте 2 зони зліва - на цьому місці буде розташовуватися звужена частина градусника . У першій зоні від краю намалюйте металевий наконечник і з'єднайте його з основною частиною термометра.
4
Позначте кордону білого поля, на якому ви намалюєте шкалу. Почніть розставляти поділу на відстані 1/3 від лівого краю інструменту. На рівній відстані розташуйте значення 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 так, щоб цифри виявилися розбиті смугою, наприклад, «3 | 7». Потім прорисуйте проміжні інтервали.
5
Всередині шкали покажіть ртуть чорного кольору. Бажано, щоб термометр надавав звичну температуру, нехай навіть завищену, тому зробіть кінець смуги на відстані між 36-39.
6
Навпаки значення 37 з іншого боку шкали поставте червону крапку, саме число зробіть такого ж кольору. Під показником 42 намалюйте знак «° С» - він також повинен бути червоним.
7
Додайте тіні - вони дозволять оживити малюнок, надати йому природність. Не забудьте про відблиски променів і гру світла, адже термометр виконаний зі скла. При необхідності розфарбуйте картинку.