Як визначити витрату електроенергії. споживання електроенергії переклад на гроші.

На споживання електроенергії впливає безліч чинників. Найбільша частина енергії зазвичай іде на роботу освітлювальних приладів, тому заходи по зменшенню витрачання електрики краще починати саме в цій категорії.
Інструкція
1
Щоб визначити витрата електроенергії , досить скористатися формулою: W = P · t · T, де: W - витрата електроенергії в кВтг; P - потужність, споживана електроприймачем (електричним приладом) в кВт; t - час роботи електроприймача в день в годинах; T - кількість діб роботи електроприймача.
2
У свою чергу, споживана потужність розраховується за формулою: P = Pобщ · K, де: Pобщ - загальна встановлена потужність; K - коефіцієнт попиту. Значення коефіцієнта приймається виходячи з кількості електроприймачів, обсягу завантаження. Його можна взяти з довідкового матеріалу.
3
Отже, можна зробити висновок, що на обсяг споживаної електроенергії безпосередньо впливають два фактори: потужність приладу і час його використання. Для споживачів електроенергія - це не тільки господарська необхідність, а й товар, на якому можна і потрібно економити. Це не тільки допоможе зберегти гроші на інші потреби, а й, ні багато, ні мало, - зберегти планету від знищення ресурсів. Адже для того, щоб електростанція виробила електрику, потрібно спалити певну кількість палива або деревини.
4
На жаль, підрахувати самостійно витрата побутової електроенергії з великою точністю дуже важко, оскільки деякі прилади володіють різними функціями, під час виконання яких вони споживають різну кількість енергії. Наприклад, цикл роботи пральної машини включає в себе набір води, її нагрів, прання, сушку і т.д. Тому цифри виходять приблизні. Для того, щоб домогтися певної точності, використовують автоматичні системи підрахунку електроенергії , простіше кажучи, лічильники.
5
Самий енергоспоживаючими побутовий прилад - це, звичайно, холодильник. Він, як правило, працює цілодобово і споживає не менше 30% всієї електроенергії . Скромнішими порівняно з ним є пральна машина, пилосос, праска та ін. Купуючи новий електричний прилад, слід відразу дізнатися про споживаної ним потужності. Звичайно чим «наворочені» техніка, тим більше вона споживає. Для орієнтування покупців технічні прилади діляться на класи енергоефективності: A, B, C, D, E, F і G. Найбільш економна техніка належить класу A, B і C.
6
Часто споживачі економно використовують прилади, але забувають про інше поглиначі електроенергії - електричної лампочки. Не слід залишати світло там, де він не потрібен, а самі лампочки краще замінити на енергозберігаючі. Вони набагато дорожче звичайних, зате своєю довговічністю окуплять витрати на енергію.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4_Ga2e31-h4
Якщо ви встановили електричний лічильник і вам здається, що його свідчення не точні, обов'язково потрібно його перевірити на достовірність. Для цього зовсім не обов'язково знімати пломбу, адже все робиться набагато простіше.
Інструкція
1
Спосіб перший. У будь-якого лічильника є свій клас точності на приладовій панелі. Клас точності являє собою максимально допустиму величину відхилення показань приладу від істинного значення споживання електроенергії . Отже, для перевірки лічильника на правильність показань, відключіть всі прилади в будинку, залишивши на лічильнику на деякий час лише одне навантаження, зразкове значення якої вам відомо. Якщо показання лічильника сильно відрізняються, значить, прилад з дефектом і його потрібно змінювати.
2
Спосіб другий. Зараз з'явилося дуже багато корисних програм, які допомагають вам дізнатися споживання електроенергії . Вони прості у використанні. Для початку встановіть вподобану програму в ваш комп'ютер.
3
Перевірте на прикладі комп'ютера правильність її використання. Щоб це зробити, як пристрій для перевірки на споживання електроенергії виберіть сам комп'ютер.
4
Введіть в з'явилося на екрані вікно загальний час використання ПК. Після цього програма представить вам різноманітні звіти, які будуть давати відомості про оплату за годину, місячному споживанні електроенергії комп'ютером, місячної чи погодинну оплату за споживання електроенергії .
5
Спосіб третій. Він же найпростіший. Зніміть показання вашого лічильника і відніміть від нього попередні свідчення. Поділіть отримані цифри на щомісячний тариф, щоб дізнатися, скільки ви платите за 1 кіловат електроенергії . Різниця між нинішніми показаннями лічильника і попередніми і буде величиною, яку вам потрібно дізнатися.