Як торгувати металом.

Будь-який бізнес має на меті отримання достатнього прибутку. Щоб домогтися бажаного результату, необхідно враховувати різні фактори, що впливають на організацію підприємницької діяльності. Торгівля металом не є винятком.
Вам знадобиться
  • - бізнес-план;
  • - приміщення;
  • - укомплектований штат обслуговуючого персоналу.
Інструкція
1
Насамперед вивчіть ринок металу у вашому регіоні. Що скільки коштує, який вид продукції даного профілю найбільш затребуваний у покупця.
2
Складіть бізнес-план. Розрахуйте кількість вкладень, плановану окупність бізнесу та ті терміни, за які це станеться. Враховуйте не тільки витрати на саму продукцію, але і витрати на її доставку, оплату за оренду приміщення, зарплату вантажникам і продавцям.
3
Дізнайтеся інформацію про своїх конкурентів, що займають ту ж нішу на бізнес-ринку, що й ви. Зберіть дані про якість їхнього товару, що відпускаються цінах. Для успішного розвитку бізнесу ваш товар і його вартість повинні бути конкурентоспроможні.
4
Приймайте до уваги і такий принцип, як сезонність торгівлі. Наприклад, арматура і труби добре продаються з березня по вересень - в той час, коли будівництво розгортається більш інтенсивно.
5
З'ясуйте для себе і питання, що стосуються закупівлі продукції. Наприклад, чи можна купувати метал з навантаженням в машину з підприємства або можливі тільки вагонні поставки. Також вас повинен хвилювати питання: яку потрібно встановлювати націнку між ціною підприємства і роздробом. Вивчіть найбільш затребувані позиції для приватника.
6
Подивіться інформацію про відпускні ціни на різні види металу на ресурсах товарно-сировинних бірж або на сайтах виробників. Існують і англомовні відкриті ресурси, які вказують світові ціни.
7
Зробіть інтернет-сайт з описом зразків продаваної вами продукції. Можна організувати інтернет-магазин або залишити на сайті контактні телефони для замовлення товару.
8
Не шкодуйте коштів на рекламу в засобах масової інформації (в місцевих газетах, на радіо і т.п.), повідомляйте про знижки, акції і т.д. - Все це добре спрацює на розкрутку вашого бізнесу.
9
Продумайте доставку товару покупцеві вашою фірмою, вирішите, чи буде вона платної чи ні.
10
Зберіть усі необхідні документи, що дають дозвіл на здійснення торговельної діяльності. Зареєструйте свою фірму в податковій інспекції.