Як збільшити електроенергію.

Існує певна квота споживаної потужності, яка виділяється на квартиру або будинок. Що робити, якщо набору техніки, якою ви оснастили своє житло, не вистачає цієї кількості? Доведеться звертатися в спеціальні служби.
Інструкція
1
Потужність споживаної електроенергії вимірюється в кіловатах, на проект житлового будинку зазвичай виділяється певна кількість. Щоб дізнатися обсяг потужності, виділеної під вашу квартиру або будинок, зверніться в експлуатуючу організацію (компанію енергозбуту). Цю інформацію ви отримаєте у вигляді довідки, яка є платною.
2
Приблизна потужність для однієї квартири, як правило, не перевищує 3 кВт, а при використанні електричної плити - не більше 7 кВт. Обмеження потужності проводиться за допомогою спеціального вимикача, який автоматично відключається, як тільки рівень споживаної потужності доходить до максимальної позначки.
3
Щоб збільшити максимальне значення споживаної потужності, вам потрібно зібрати певний набір документів: • акт розмежування балансової належності. Цей документ повинен бути підписаний трьома сторонами: вами, енергопостачальною організацією та організацією енергозбуту. Акт полягає для того, щоб позначити рівні відповідальності сторін для встановлення винних у випадку аварії в мережі або нещасного випадку; • довідка про виділеної потужності, яку можна отримати в організації енергозбуту; • документ, що підтверджує право вашої власності на квартиру/будинок; • план приміщень , де повинні бути вказані абсолютно всі електроприймачі, включаючи лампочки, розетки і вимикачі. Для складання плану можна найняти співробітника дизайн-агентства, яке надає таку послугу.
4
На наступному етапі складається проект електропостачання, який представляє собою набір технічних документів, що описує розташування і принципи роботи всієї електричної техніки в квартирі, розміщення проводки і т.д. Вартість складання такого проекту залежить від площі квартири/будинку. По закінченні проект має бути схвалений в контролюючої організації енергозбуту.
5
За затвердженим електропроектів починаються електромонтажні роботи, які повинні бути виконані точно по ньому. Якщо якийсь пункт не може бути виконаний в реальних умовах, то проект повинен бути переузгодити, і тільки потім можна продовжувати монтажні роботи з урахуванням внесених змін.
6
Після закінчення монтажних робіт ваше житло відвідає інспектор з Енергонагляду, який повинен бути викликаний відповідною заявкою. Інспектор складе акт, що дає новій електроустановці право на існування. Після цього її можна запускати в експлуатацію.
7
Всі документи, що скупчилися у вас за весь час, передайте в організацію енергозбуту, яка оформить на ваше ім'я новий договір на користування електроенергією. Після цього ви отримаєте нову абонентську книжку і зможете, нарешті, насолодитися своєю технікою.