Як поміняти радіатор. Як поміняти радіатор на фольксваген.

Якщо, рухаючись на своєму автомобілі по прямій дорозі, ви помітили дивний, солодкувато-нудотний запах, знайте, це перший сигнал того, що під вашим капотом в системі охолодження стався витік охолоджуючої рідини. Якщо ж датчик температури показує все більший градус, з решітки радіатора починає валити клуби пара, а з радіатора починає капати рідина - однозначно, у вас проблема, при якій буде потрібна заміна радіатора .
Вам знадобиться
  • Для заміни радіатора вам знадобиться зручне місце для ремонту, наприклад, гараж, новий радіатор, рідина - теплоносій, домкрат, господарські рукавички.
Інструкція
1
Дайте своєму автомобілю охолодитися.
2
Більшість автомобілів з коробкою-автоматом мають в радіаторі маслоохладитель. Акуратно ослабте затискачі на шлангах охолоджуючої рідини і від'єднайте від насадки - щоб рідини не змішувалися між собою.
3
Залиште радіатор стікати. Краще, якщо ви підставите під місце протікання непотрібну ємність - її надалі потрібно утилізувати, так як рідина отруйна.
4
Дістаньте радіатор. Є два варіанти: радіатор може знятися просто (досить відстебнути застібки) або у нього може бути додаткове кріплення до вентилятора.
5
Порівняйте старий і новий радіатор - упевніться, що вони однакові і проблем з установкою не буде.
6
Спокійно і акуратно поставте новий радіатор на місце. Не мне його пластини, це погіршить теплообмін.
7
Застебніть затискачі, переустановите шланги та фітинги.
8
Залийте теплоносій і дайте машині постояти. Це потрібно для того, щоб все повітря вийшов з системи і теплоносій пройшов через спеціальний клапан. Для прискорення цього процесу передок машини можна підняти.
9
Запустіть двигун. Протікання ні? Все в порядку, ви успішно поміняли радіатор.
Зверніть увагу
Не забудьте підключити всі шланги, які ви від'єднували в процесі заміни радіатора.
Корисна порада
Вибирайте теплоносій відповідно до рекомендацій виробника вашого автомобіля.