Як тримати горизонт. вправи для виконання горизонту.

« Горизонт » - один з найкрасивіших, але дуже складних елементів в легкій атлетиці. Щоб виконати цю вправу, потрібно попередньо освоїти деякі силові прийоми і віджимання.
Вам знадобиться
  • - будь-яка опора;
  • - пол.
Інструкція
1
При виконанні цієї вправи на підлозі існують деякі особливості. При стандартному положенні рук повинна бути гнучка кисть або міцні пальці. Щоб утримати вагу тіла при положенні «горизонт на пальцях» пензля також повинні бути сильними.
2
Для освоєння техніки «горизонт» спробуйте виконати супутні вправи, вони допоможуть придбати необхідну силу.
3
Виконайте віджимання при вузькій постановці рук. Робіть їх так само, як і звичайні віджимання, при цьому руки ставте якомога вже. На підлогу намагайтеся не лягати, а просто постарайтеся торкнутися грудьми ваших долонь. При виконанні цієї вправи ноги зводите разом.
4
Зробіть віджимання з дуже широко поставленими руками. Виконуйте цей елемент, як і звичайні віджимання, але руки ставте якомога ширше. Під час виконання цієї вправи намагайтеся не лягати, а злегка дістаньте грудьми підлоги.
5
Проробіть вправу на статику. При цьому елементі не потрібно віджиматися і робити будь-які рухи і похитування, а потрібно просто зафіксуватися і простояти в такому положенні якомога довше. При виконанні цієї вправи руки поставте на рівні пояса, можна подалі. Пальці направте назад і встаньте в положення «упор лежачи». В такому стані простояти буде дуже складно. Намагайтеся не прогинати спину, тоді ви досягнете потрібного ефекту.
6
Виконайте вправу на трицепс. Для цього знадобитися будь-яка опора. Чим вона буде нижче, тим складніше буде зробити цей елемент. Трохи відійдіть назад, нахиліться і візьміться двома руками за опору. Потім «упірніть» головою якнайнижче.
7
Зробіть вправу для попереку «човник». Для цього просто ляжте на підлогу, руки і ноги тримайте вкупі, витягніть їх перед собою, але не розводьте в різні боки. Прогніться в спині, намагаєтеся якнайвище одночасно підняти руки і ноги. Це відмінна вправа для зміцнення спини.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tQ8oGMdxDBM