Як малювати смайлами в Skype. Малюнки смайликами в скайпі.

Малюнки з смайликів популярні в чатах, форумах, соціальних мережах, тобто скрізь, де прийнято виражати емоції за допомогою картинок. Навчитися малювати смайлами в Skype нескладно, особливо якщо є вільний час і друг, який відразу ж оцінить он-лайн творчість.
Вам знадобиться
  • - Skype;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Намалюйте картинку смайлами в Skype в поле чату. Для цього розсуньте поле по ширині, встановіть настройки «За умовчанням». Виберіть шрифт Tahoma 9 розміру.
2
Визначте ширину малюнка, звичайно це непарна кількість клітин. Почніть створювати малюнок смайлами в Skype зверху. Заповнюйте фон нейтральними смайликами, контури малюнка позначайте яскравими зображеннями.
3
Смайлики в Skype підрозділяються на приховані й ті, які є у вільному доступі. Після того як ви потренуєтеся малювати картинки доступними смайликами, додайте до них приховані, які позначаються англійськими літерами та словами, а також символами, ув'язненими в дужки. Приховані смайли можна знайти в інтернеті.
4
Відкрийте блокнот або будь-який інший текстовий редактор. Створіть з літерного позначення смайлів рисунок, дотримуючись рядка і ряди картинки. Скопіюйте весь набір букв і символів, вставте в поле чату Skype, відправте співрозмовнику, щоб і самому побачити результат.
5
В тому випадку, якщо вам важко малювати смайлами в Skype, скористайтеся готовими малюнками. Знайдіть їх в інтернеті за запитом «малюнки смайликами в Skype». Скопіюйте код картинки і вставте в поле чату.
6
Знайдіть в інтернеті безкоштовні редактори малюнків, де ви зможете створити будь-яку картинку на спеціальному полотні. В редакторі крім поля, мінімальний розмір якого становить 5х5 клітин, є набір смайликів, як доступних, так і прихованих.
7
Виберіть потрібний смайлик і помістіть на полотно. Використовуйте функцію «Заливка», щоб поміняти фон полотна. Намалюйте строчку або з однакових смайликів, двічі клікнувши по стрілці, що позначає вертикаль або горизонталь. Для скасування останньої дії використовуйте відповідну кнопку.
8
Після створення і редагування малюнка натисніть на кнопку «Отримати код». Наведіть на нього курсор, скопіюйте і внесіть код в поле чату в Skype. Після відправлення повідомлення ви побачите свій малюнок.