Як купити багет.

Правильно підібраний багет не тільки допоможе в оформленні картини, але і підкреслить елегантність вашого інтер'єру. Його можна виготовити з різних матеріалів на ваш смак, наприклад, з дерева, алюмінію або пластмаси.
Інструкція
1
Виберіть, який багет ви хочете придбати. У спеціальних багет вих майстерний зможуть виготовити раму з різних матеріалів по складу і якості. Класикою є багет в золотих тонах з візерунками в стилі минулих століть. Таке твір мистецтва можна виконати в срібному кольорі або додати благородну патину. Якщо ваш інтер'єр виконаний в сучасному стилі, зупиніть свій вибір на стилі ампір. Крім того, такий багет зі строгими лініями легко підійде до будь картині. У випадку якщо ви хочете оформити картину в рамку певного кольору, вам варто зупинити свій вибір на дерев'яному кольоровому багет е. У майстерні його можуть пофарбувати в будь-який колір - від найяскравішого до приглушеного, і навіть штучно створити ефект зістареного дерева. Тим, хто віддає перевагу нейтральні, природні кольори дерева, варто звернути увагу на такий відтінок, як морений дерево, або дерев'яний багет світлих і темних кольорів.
2
Подумайте над розміром багет а і його формою. Ширина рамки може бути різною - від вузької, до 40 мм, до широкої узорной. Низьким або високим робить багет його товщина. Багет може включати саму різну декоративну обробку - з орнаментами або без. Те, багет якого виду ви виберете, неабиякою мірою залежить від загального інтер'єру у вашій кімнаті і квартирі, адже він повинен вписуватися в загальний стиль. Але не забудьте так само і про те, що рама в першу чергу повинна підходити до картини, яку вона буде обрамляти. Простий сільський пейзаж не буде виглядати гармонійно з аляповатой золотий рамою. І навпаки, мінімалістський багет може применшити оригінальність та індивідуальність ексцентричного зображення.
3
Відправляйтеся в багет ву майстерню. Перш ніж зробити замовлення, подивіться на вже створені рами. Якщо вони вам сподобалися, то існує велика ймовірність того, що вам сподобається і робота, виконана майстром для вас. Покажіть картину або фотографію, яку хочете обрамити, і поясніть, який багет вам потрібен. Можете порадитися з майстром. Якщо серед готових робіт знайдеться рама, яка вам сподобається і підійде вашій картині і домашньому інтер'єру, буде зручніше придбати її, а не чекати, поки виконають ваше замовлення.