Як поправитися дівчині.

Що потрібно дівчині для того, щоб набрати вагу? Якщо вас не влаштовує ваш хворобливий вигляд або ж поправитися необхідно просто для підтримки відмінного стану здоров'я, варто запам'ятати кілька правил. Процес цей може бути досить приємним, якщо зробити своє харчування корисним і різноманітним.
Інструкція
1
Багато хто вважає, що для того, щоб видужати, слід їсти якомога більше важкої і калорійної їжі, яка класично вважається ворогом худорлявості: солодка випічка, газовані напої, кілограми цукерок і шоколаду. Насправді ж, така їжа у великій кількості викликає серйозні проблеми з шлунково-кишковим трактом, жир відкладається не в найпотрібніших місцях (наприклад, на талії, а ноги можуть залишитися худими). Так що різноманітне, смачне і корисне харчування - перший шлях до гарної фігури.
2
Вся їжа повинна відмінно засвоюватися, щоб ваш організм отримав усі необхідні поживні речовини - і саме тому її так важливо правильно поєднувати. Всі компоненти повинні як би допомагати один одному перетравлюватися, а не влаштовувати в животі плутанину - вам же потрібен стабільний і хороший вагу, а не ожиріння, правильно? Наприклад, м'ясо варто їсти зі свіжоприготовленими овочами (краще якщо тушкованими або приготованими на пару - так все речовини засвояться набагато легше), а свіжі овочі - з рослинним маслом, що забезпечує організму необхідну дозу корисних жирів і поліпшує всмоктування корисних вітамінів.
3
Обов'язковий хороший і щільний сніданок, що включає в себе злаки, білки і вітаміни. Ідеальний варіант - тарілка вівсяної каші з вершковим маслом, який-небудь фрукт і стакан незбираного молока. Сніданок з ранку налаштовує і "запускає" роботу травної системи, а також заряджає вас енергією на досить тривалий час.
4
Якщо вам з якихось причин не під силу з'їсти велику порцію, просто ділите її і давайте собі обіцянку з'їсти через 20-30 хвилин. Таким чином ваш шлунок почне звикати до необхідних організмові обсягами їжі.
5
Включіть у свій раціон банани, авокадо і горіхи - і використовуйте їх в необмежених кількостях як перекусів. Вони містять велику кількість як поживних речовин і калорій, так і вітамінів, необхідних організму.
6
Перед кожним прийняттям їжі (приблизно за півгодини) з'їдайте який-небудь кислий фрукт, вони відмінно розпалюють апетит. Ківі, шматочок ананаса або апельсин - все це посилить виділення шлункового соку і підготує організм до травлення.
7
Прогулянки, басейн і активний рух також допоможуть вам видужати і набрати потрібну вагу. Фізична активність (а вже тим більше на свіжому повітрі!) Розпалює апетит, а також сприяє формуванню м'язової маси.