Як організувати веб-трансляцію.

Новітні технології дозволяють людям з різних країн спілкуватися в режимі онлайн і бачити один одного. До того ж, існує безліч програм, які дають можливість організувати трансляцію в будь-якій точці планети, де є інтернет-з'єднання.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - навушники або колонки.
Інструкція
1
Використовуйте програму Skype. Якщо у вас хороші колонки, а також є можливість програвання відео, тоді цей варіант для вас. До того ж, він абсолютно нічого не варто. Відкрийте програму, скачавши інсталяційний файл, і виконавши інсталяцію. Внесіть в список контактів тих людей, для яких ви збираєтеся влаштувати веб-конференцію.
2
Перенесіть їх імена в праве поле. Клікніть на зелену кнопку з функцією «Відеодзвінок». Як тільки учасники зборів приймуть виклик, ви відразу зможете розпочати мовлення.
3
Розгляньте варіант співпраці з сайтом «Як провести вебінар». Це вже більш «просунутий» сервіс, який є одним з найпопулярніших в рунеті. За допомогою нього ви можете проводити веб-трансляції на 15-500 учасників одночасно. Причому, вас приємно здивує якість трансляції.
4
Внесіть свої дані на цьому сайті, якшо по кнопці «Запитати пропозицію». Після активації вашої поштової скриньки ви зможете замовити тариф для своєї організації. Якщо ви сумніваєтеся в роботі сервісу, то ви можете скористатися 14-ти денним безкоштовним періодом користування послугами телеконференції.
5
Зареєструйтеся на «Міжнародному сервісі вебінарів». Цей ресурс дозволяє вам проводити веб-трансляції, перебуваючи в спеціальній кімнаті. Ви можете використовувати як голосову передачу, так і відеодзвінки. До того ж, на цьому сайті є можливість демонстрації матеріалу у вигляді презентації.
6
Оберіть розділ «Тариф». Клікніть потрібний вам план і натисніть «Оплатити і замовити». Після оплати вам буде висланий на електронну адресу логін і пароль для входу в кімнату. Дайте запрошувальну посилання всім учасникам конференції. Як тільки всі будуть всередині кімнати, можете починати вести веб- трансляцію .
Корисна порада
Вибір ресурсу залежить від кількості учасників. Підбирайте собі сервіс, виходячи зі своїх цілей і пріоритетів.