Як привітати з Днем народження по-англійськи. Як англійці вітають з днем ??народження.

День народження відзначають у всіх країнах, і скрізь свої традиції. Якщо ви хочете привітати зі святом англійця, то потрібно знати деякі особливості святкування цієї дати у Великобританії.
Інструкція
1
Зазвичай друзі заздалегідь прикрашають приміщення великою кількістю різнокольорових повітряних куль, якщо святкування відбувається вдома. Тому запасіться кульками або ж зверніться в агентство, яке займається прикрасою приміщень.
2
Потрібно знати, що якщо вас запросили на святкування Дня народження , то потрібно принести з собою той спиртний напій, який ви віддаєте перевагу. До речі, якщо ви його не доп'є, то зможете забрати з собою.
3
Звичного застілля чекати не варто. Швидше за все, буде шведський стіл, і ви також зможете принести своє частування і самі його з'їсти. Це пов'язано не зі скупістю, а з алергією, яка може бути у гостей на якусь страву, а також з тим, що в цей день іменинник не повинен обтяжувати себе великий підготовкою. Головне в англійському Дні народження не їжа, а зустріч друзів, які прийшли привітати. Якщо вечірка буде в ресторані або кафе, то потрібно приготуватися до того, що кожен буде платити за себе.
4
Приходячи на англійську День народження , вручите красиво оформлений подарунок імениннику, а також вітальну листівку з теплими словами та побажаннями. Подарунки не прийнято відразу розгортати, швидше за все, їх спочатку покладуть в певне місце, а розгорнуть вже потім, коли всі зберуться або навіть після відходу гостей.
5
Відому всьому світу пісеньку зі словами Happy birthday to you! всі гості співають винуватцеві торжества в той момент, коли він задуває свічки на своєму іменинному пирозі. І треба сказати, що пиріг або торт зі свічками - це обов'язковий атрибут, щоправда, він може виглядати і як персональний невеликої кекс з однією свічкою, але частіше це великий торт з такою кількістю свічок, скільки виповнюється років імениннику.
6
Якщо у нас прийнято смикати за вуха, вітаючи з Днем народження , то в Англії є традиція підкидати вгору стільки разів, скільки років людині виповнилося.
7
На Дні народження не прийнято дарувати друзям дуже дорогі подарунки, щоб не поставити людину в незручне становище. Цілком можливо, що іменинник сам озвучить свій список, а кожен гість визначиться з подарунком. Замість букетів цілком доречно подарувати квітку в горщику - англійці люблять живі квіти.