Як дарувати квіти.

Квіти і самі по собі, і як доповнення до основного подарунка - це дуже гарний і приємний презент. Найчастіше їх дарують на День народження, 8 Березня, на честь сімейного торжества. Закохані чоловіки радують своїх обраниць, підносячи їм шикарні букети. Але просто вручити квіти недостатньо, потрібно навчитися робити це правильно.
Інструкція
1
Перш ніж купувати букет коханій дівчині, дізнайтеся, які саме квіти вона любить. А якщо хочете зробити сюрприз, то виберіть бордові троянди - це класика. Тільки не забудьте зачистити шипи приблизно на 2/3 довжини стебла. Не купуйте взимку квіти на вулиці, інакше вони довго не проживуть і швидко обсипаючи в теплому приміщенні. Якщо відправляєте букет з посильним, вкладіть візитку або листівку з зворушливим або посланням. Намагайтеся здивувати не розміром букета, а його оригінальністю та красою. Навесні і влітку балуйте свою улюблену першими тюльпанами і простими польовими квітами.
2
Жінки набагато рідше дарують квіти чоловікам. Це зазвичай роблять на день народження, в день Радянської Армії і коли вітають ветеранів війни. Тут будуть доречні більш строгі букети, а ветеранам піднесіть гвоздики, бузок і тюльпани.
3
Хочете подарувати квіти улюбленому артистові? Купіть великий або незвичайний букет, складений з великих квітів. Адже функція букета в даному випадку - виділити артиста серед маси інших людей.
4
Якщо ви даруєте квіти іноземному гостю, то спочатку поцікавтеся національними традиціями його країни. У Швеції не люблять гвоздики, в Японії чоловічими квітами вважаються гортензії, а жінкам краще піднести букет азалій, англійці вважають поєднання темно-бордових і білих квітів траурним, а французи з упередженням ставляться до хризантемам, особливо це стосується весільного букета. У Росії не в честі букети з жовтих квітів, є прикмета, що такий подарунок символізує зраду.
5
Для ювіляра придбайте великий букет в красивій яскравій упаковці або в подарунковій кошику. До особливо урочистих свят підходять букети з хризантем, троянд, великих лілій або гладіолусів.
6
В лікарняну палату краще не приносити білі квіти, вони будуть зливатися із загальним тлом, і наводити тугу на пацієнта. Відвідуючи хворого, подбайте, щоб запах квітів був не надто сильним. Подбайте і про вазу, в якій вони будуть стояти. Попросіть продавця - консультанта в квітковому магазині скласти невеликий букет з яскравих кольорів, щоб їх життєрадісні відтінки піднімали хворому настрій і вселяли в нього оптимізм.