Як перенести номера. Як перекинути свої номери н нову машину.

Нерідко після покупки нового автомобіля перед власником постає питання, як перенести старі автомобільні номера на нову машину. Щоб вирішити дане питання, необхідно звернутися до начальника ГИБДД із заявою.
Вам знадобиться
  • - заява;
  • - документи для реєстрації нового автомобіля і для зняття з реєстраційного обліку старого автомобіля.
Інструкція
1
Якщо ви купили новий автомобіль і хочете перенести на нього старі номерні знаки, зверніться до начальника ГИБДД із заявою. У заяві вкажіть: «Прошу зберегти за мною старі автомобільні номера і зареєструвати новий автомобіль з колишніми номерними знаками».
2
Видача державних реєстраційних номерів регулюється наказом МВС № 59 від 27 січня 2003 року. При подачі заяви вам необхідно зняти зі старого автомобіля номерні знаки і пред'явити їх в ГИБДД.
3
Залишити за собою державні реєстраційні номерні знаки ви зможете лише в тому випадку, якщо вони знаходяться в ідеальному стані і відповідають ГОСТу № 50577-02. При цьому не забувайте, що закон не зобов'язує співробітників ГИБДД залишати за власником держ номера , але вам їх можуть залишити, якщо під вашою заявою поставить свою резолюцію начальник ДІБДР, номерні знаки не пом'яті, фарба не стерта.
4
Якщо вам дозволили залишити за собою державні реєстраційні номера і перенести їх на новий автомобіль, ви зобов'язані зняти стару машину з обліку, поставити на облік новий автомобіль і отримати свої ж номера після реєстрації. Номерні знаки будуть зберігатися в ГИБДД протягом 30 діб.
5
Щоб зняти старий автомобіль з обліку і поставити нове авто на реєстраційний облік, ви повинні представити в ГИБДД заяву, документ, що засвідчує особу, поліс ОСАГО, водійське посвідчення, ПТС, свідоцтво про держреєстрацію. Обидва автомобілі - і старий і новий - повинні бути оглянуті уповноваженим інспектором ГИБДД, тому вам необхідно пригнати до ГИБДД два автомобілі.
6
На підставі пред'явлених документів ваш старий автомобіль знімуть з реєстраційного обліку, а новий - зареєструють, після чого ви отримаєте свої номерні знаки.
7
Якщо старі номерні знаки не відповідають ГОСТу, то, на жаль, перенести їх на новий автомобіль вам не вдасться. При реєстрації ви отримаєте нові номерні знаки.