Як дізнатися найменування товару.

У процесі зовнішньоекономічної діяльності керівники організацій повинні керуватися товарною номенклатурою (ТН ЗЕД), яка включає в себе перелік найменувань товарів, їх класифікацію та різновиди. Ця номенклатура розроблена митним законодавством в 1995 році, через п'ять років в неї внесли деякі уточнення. На підставі цього класифікатора можна правильно визначити найменування тієї чи іншої продукції.
Інструкція
1
Зверніть увагу, що товарна номенклатура складається з 21 розділу: мінеральні продукти, зброю і боєприпаси, текстильні матеріали та текстильні вироби і т.д. Для більш докладного опису є й групи. Наприклад, у розділі «Мінеральні продукти» ви побачите такі групи, як «Сіль; сірка; камінь »,« Шлаки, зола і руди »,« Нафта, мінеральне паливо ». Кожен товар має десятизначний код, який повинен вказуватися в митних деклараціях.
2
Щоб визначити найменування товара, вам необхідно знати матеріал, з якого він виготовлений; функції, які він може виконувати; ступінь його обробки. Наприклад, ви вирішили провести через митницю дитячих ляльок «Барбі». Знайдіть розділ, що відповідає цій класифікації. Як ви бачите, спеціального розділу не існує. Значить, цей товар потрібно подивитися в розділі «Різні промислові товари». Тут ви побачите, що група №95 називається «Іграшки, ігри».
3
Знайдіть пункт «Триколісні велосипеди, самокати, інші іграшки». Тут ви побачите підпункт «Ляльки, що зображують тільки людей». Виберіть відповідний десятизначний код і найменування товара.
4
Якщо ви хочете дізнатися найменування товара для продажу на території Російської Федерації, подивіться інформацію, яка написана в технічних документах (паспортах, інструкціях, сертифікатах і т.д.). Наприклад, ви вирішили продати принтер. Як правило, на ринку товарів дуже багато всіляких друкуючих пристроїв, ціна яких варіюється. Тому до найменування товара потрібно вказати і марку, наприклад, принтер Canon. Але й тут є достатньо обширний асортимент, тому вкажіть і марку, наприклад, принтер Canjn pixma mg5140. Теж саме постарайтеся зробити і з іншими групами товарів.