Як прибрати фрейми.

При знаходженні в мережі інтернет завжди є ризик завантажити вірус на власний жорсткий диск. Зловмисники маскують шкідливе ПЗ під нешкідливі програми, які нібито полегшують серфінг в інтернеті, або прискорюють роботу комп'ютера.
Інструкція
1
Якщо фрейм маскується під один з популярних ресурсів і заважає виходу в інтернет, відкрийте папку C: WINNTsystem32driversetc і знайдіть файл hosts. Клацніть по ньому двічі і у вікні "Вибір програми» виберіть «Блокнот». Підтвердіть, натиснувши ОК. Символом решітки позначені коментарі розробників. Крім коментарів, там повинна бути тільки один рядок 127.0.0.1 localhost, зайвий текст видаліть.
2
Щоб позбутися фрейма в настройках браузера Mozilla FireFox, в меню «Інструменти» вибирайте команду «Додатки» і в лівій частині вікна натисніть інструмент «Розширення». Видаліть всі пункти, які, на ваш погляд, не пов'язані з відомими вам процесами.
3
Для очищення від фрейма браузера Opera вибирайте пункт меню «Налаштування» і «Загальні настройки». Переходьте у вкладку «розширені» і в лівій частині вікна клацніть по пункту "Вміст". Натисніть «Налаштувати JavaScript». Видаліть вміст рядка «Папка користувальницьких файлів ...» і натисніть двічі ОК.
4
Якщо фрейм вбудувався в IE, в меню «Сервис» вибирайте команду «Властивості оглядача» і переходите у вкладку «Додатково». Натисніть «Скидання».
5
Після виконання цих дій зайдіть на сторінку підтримки DrWeb і скачайте безкоштовну утиліту Drweb Cureit (це можна зробити за посиланням http://www.freedrweb.com/cureit/). Запустіть програму в режимі глибокої перевірки.
6
Якщо фрейм блокує ваші дії, перезавантажте комп'ютер в режимі «Завантаження останньої вдалої конфігурації». Для цього натисніть на клавіатурі F8 після короткого звукового сигналу. В меню вибору варіантів завантаження вибирайте клавішами управління «Вверх» і «Вниз» відповідний пункт. У календарі відзначте дату, найбільш близьку до тієї, коли почалися проблеми.
7
Якщо на вашому комп'ютері відключена опція «Відновлення системи», ви можете змінити системний час в BIOS. Перезавантажте комп'ютер. Після первинного опитування заліза на екрані з'являється напис "Press Delete to setup ...». Замість Delete може бути вказана інша клавіша, в залежності від виробника. Зазвичай це F2 або F10. В меню SetUp знайдіть пункт System Time і введіть нове значення в поле dd («Дата»).
Одним з видів вірусів «вимагачів» є фрейм , що вимагає відправити SMS на короткий номер або перерахувати гроші на телефонний рахунок. Цей вірус може блокувати доступ до інтернету і запуск деяких програм.
Інструкція
1
Не надсилайте грошей кібершахраїв, спробуйте впоратися з проблемою безкоштовно. Лабораторією Касперського розроблені утиліти, які знаходять і знищують подібні віруси. Зайдіть на сторінку сервісу Deblocker http://sms.kaspersky.ru/. Введіть номер телефону, на який потрібно перерахувати гроші, і натисніть «Отримати код».
2
Клацніть мишкою по скриншоту в поле «Зображення», щоб визначити, який саме блокер укорінювався в вашу систему. Вибирайте в поле «Коди розблокування» потрібний код. Введіть його в поле фрейм а і перезавантажте комп'ютер. Для надійності можете переписати декілька кодів і вводити їх по черзі, поки фрейм не зникне. Потім запустіть антивірусну програму в режимі глибокої перевірки.
3
Аналогічний сервіс можна знайти на сайті підтримки DrWeb за адресою https://www.drweb.com/xperf/unlocker. Введіть дані вимагачів у відповідне поле і натисніть «Шукати коди». Перейдіть за гіперпосиланням, розташованої під вікном введення, і спробуйте знайти на скріншоті вірус, який блокує ваш комп'ютер.
4
Непоганий результат в боротьбі з фрейм ом-здирником може показати безкоштовний антивірус Avast. Клацніть двічі по іконці в треї. У лівій частині екрана розкрийте вузол «Сканувати комп'ютер», якшо по ньому мишкою. Відзначте пункт «Сканування при завантаженні».
5
Натисніть "Налаштування". У вікні «Області сканування» вибирайте «Все жорсткі диски». Розкрийте список «При виявленні загрози ...» і відзначте потрібну дію. Натисніть ОК, потім «Запланувати». Після перезапуску комп'ютера Avast почне перевірку до завантаження системи. При виявленні шкідливого ПЗ антивірус пропонуватиме на вибір варіанти дій: лікувати, видалити, відправити в карантин.
6
Якщо онлайн-сервіси та антивірусна програма на вашому комп'ютері не впоралися з проблемою, спробуйте видалити вірус вручну. Це файл з розширенням .dll, який знаходиться в системній папці C: Windowssystem32. Зайдіть в папку і в меню «Сервис» вибирайте «Властивості». Переходьте у вкладку «Вид» і зніміть прапорці біля пунктів «Приховувати захищені файли» і «Приховувати розширення».
7
Клацніть правою клавішею миші у вільній області папки і вибирайте в випадаючому меню «Упорядкувати значки» і «Тип». Наводите курсор на кожен файл з розширенням .dll. Ознаки вірусу такі: ім'я його складається з п'яти символів латинського алфавіту, і при наведенні курсору не висвітлюється ніякої інформації про файл. Видалити вірус звичайним способом навряд чи вийде. Клацніть по ньому правою клавішею і вибирайте «Перейменувати». Змініть тип розширення на .txt, після цього файл легко видаляється.
Корисна порада
Якщо фрейм не дозволяє відкривати папки, перезавантажитеся в безпечному режимі і знайдіть в системній папці вірус способом, описаним вище. Може допомогти також вхід в систему в режимі «Завантаження останньої вдалої конфігурації».